84 A. A. Verburg, onderwijzer in rekenen. G. E. Nijland, onderwijzer in kennis der natuur. A. P. H. J. van Weezel Errens, onderwijzer in teekenen. H. C. van Eyk van Voorthuysen, onderwijzeres in Duitsch. Roomsoh-Katholieke Normaalschool. Commissie van toezicht. W. Kuiper, P. J. B. Jacobs, Past. M. Berk, Pres. Past. C. J. Vastert, Vice-pres. 1). P. Hamers, R. H. G. G., Seer. C. Th. van Beek, M. van Lingen, Directeur, leeraar in de Nederlandsche taal en H. Baalman, leeraar in geschiedenis. E. W. J. Wentink, leeraar in de Fransche taalzang en teekenen. H. B. Pijnenberg, leeraar in de uardrijkskunde. T. Watervis, leeraar in natuur- en wiskunde. P. W. L. Zeeman, leeraar in natuurlijke historieschoonschrijven en lezen. E. J. Kisner, leeraar in H. E. Hoekstra, W. H. Kam, W. van der Koogh, E. Wesseling, C. Prins Gz., G. Blok. Ambachtsschool voor Amersfoort en Omstreken. (als rechtspers. erkend bij kon. besluit 9 Maart 1900, no. 16). Mr. P. D. Graaf Schimmelpenninck (Baarn), Fere-voorz. G. J. Buys, Voorz. TT H. J. Wolter, Onder-voorz. H. Gerritsen Jr., Seer. Ed. van Vollenhoven, Penn. A. Q. R. Arnold, W. van den Donker, A. H. Hemminga, B. van der Worp Jr., Directeur. C. van Ouwerkerk, onderwijzer in timmeren en vakteekenen. P. C. Blom, id. J. Fledderus, id. A. de Jonge, onderwijzer in machine-bankwerken en vakteekenen. H. JHuurdeman, onderwijzer in meden en vakteekenen. P. Nierop, id. H. Moojen Jr., onderwijzer in hand- en vakteekenen. C. de Lange, onderwijzer in schilderen. H. Dijkstra, onderwijzer in meubelmaken en vakteekenen. H. Binsbergen, bode-concierge.

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 86