90 Afdeeling Amersfoort en omstreken van den Bond van Ned. Onderwijzers. W. C. Oosterman, Pres. P. Faber, Seer. Mej. M. J. Boukamp, Penn. Propaganda-comm. voor gewest Utrecht van dien bond. J. L. Snoek (Utrecht), Voorz. J. J. Hoffman (Loenen a/d. Yecht), Seer. B. W. J Weykamp (Baarn), Penn. A. N. van Woude (Driebergen), P. W. Stuurman (Jutfaas), J. J. Lamers (Amsterdam), ge- delegeerde uit het Hoofdbestuur. Comite van actie tegen de voorgestelde wijzigingen in de Lager Onderwijswet. J. van der Horst, Voorz. F. Faber, Seer. A. Yeen, Penn. W. C. Oosterman. Amersfoortsche Muziekvereeniging. J. A. Pijpers, Seer. G. Florijn, le Penn. P. T. J. Rutten, 2e Penn. le Luitenant-adjudant F. E. Knoote, Eere-voorz. R. J. Hoffman, Pres. G. A. Steppe, Vice-pres. J. A. Jochems, Directeur. Amersfoortsche Gymnastiekvereeniging „A. G. V." J. Nesenberend, Voorz. i A. van Daal Tz., Penn. W. van Dam, Seer. I W. van Haselen, P.H.z., H. Dumoulin, Directeur. Amersf. Volks-Gymnastiek- en Schermvereeniging „Ajax." H. Dumoulin, Eere-voorz. J. Th. N. D. E. van Schouwen- burg, Eere-lid. A. Meyer, Voorz. H. Dumoulin, Directeur N. Woudenberg, Seer. N. Los, Penn. H. de Yries, Comm. J. Nieuwenhuis, Vaandeldrager. Schermvereeniging „E. M. M. A." (van Onderofflcieren). J. Th. N. D. E. van Schouwenburg, Eere-voorz. W. C. van Rossum en H. J. Verheyen, Eere-leden. W. C. van Rossum, Pres. P. H. de Maar, Seer. P. de Jong, Penn. A. Jansen, Comm. le Luitenant-adjudant F. E. Knoote, Directeur. H. J. Kraay, Comm. W. Derog6e, Banierdrager A. Katerberg, Wapenmeester.

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 92