120 Tweede Kamer der Staten Generaal, aftredende op den derden Dinsdag van Sept. 1909. (Kiesgereehtigden in Ie distr. 1100, lie distr. 570 en Ille distr. 832, in het hoofdkiesdistrict 9420). Jhr. Mr. H. W. van Asch van Wyck (Arnhem), afgevaardigde van het hoofdkiesdistriet Amersfoort. GEWESTEL1JK BESTUUR. Mr. F. D. graaf Sehimmelpenninek, Commissaris der Koningin. (Audientie, Zaterdags voorm. 11 uur). Leden der Prooinciale Staten nit het hoofdkiesdistriet Amersfoort en tijd hmner aftreding op den eersten Dinsdag van Juli. (Kiesgereehtigden in Ie distr. 1028, He distr. 560 en Ille distr. 809, in het hoofdkiesdistrict 6094). Mr. A. J. de Beaufort 0. Th. van Beek 1910 (Leusden) 1907 K. van der Burg D. P. Haulers, R. H. G. G. A. J. Bicker Caarten P. Hartraan (Soest) 1910 (Baarn) Centr. Anti-revolut. Kiesv. „Nederland en Oranje". A. M. Donner (Amersfoort), le Voorzitter. J. van Zanten (Zeist), 2e Voorzitter. L. Onvlee (Baarn), Secretaris. H. Koning (Amersfoort), Penningmeester. Besttmr der Plaatselijke kiesvereeniging A. M. Donner, Voorz. I W. Kleber, H. Koning, Onder-voorz. H. Teerink, Seer. T v. d. Yuurst, C. D. van Kuijk, Penn. J. Schaap. H. van Haselen, Anti-revol. Propaganda-club „Groen van Prinsterer." II. P. Goossens, le Voorz. H. de Gans, 2e Voorz. D. van Schooneveld, waaru. B. Ruitenberg Hz., J. de Valk Jr., J. D. van den Hoorn. Kiesvereeniging „Amersfoort.' F. M. van Veen, Voorz A. Bommel, le Seer. H. Donker, 2e Seer. A. Zondervan, H. W. Prillevitz.

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 130