130 College van het waterschap „Horseweide." Gemachtigden. I J. H. ICrudop. Herms. P. van Haselen, Secretaris-pennmgmeester N. Vink, Bode. Oudheidkundige vereeniging „Flehite." (als rechtsp. erkend bij kon. besl. 13 April 1890 No. 31). Ingang West-singel bij het Kleine Spui, dagelijks toegankelijk. Met entreegeld voor niet-leden bedraagt 10 cts., werklieden en militairen beneden den graad van onderofficier op Zon- en feest- dagen 5 cts. 0 G. H. Heldring, Voorz. W. Croockewit W.A.z., Secr.- conservator. Venn. A. M. Tromp van Hoist, R. N. L., Fabriek. Dr. H. J. Reynders, Biblioth. Deze in 1878 gestiehte vereeniging heeft ten doel: a. instand- houding en uitbreiding van het door haar opgericht Museum van oudheden; b. inslandhouding en restauratie van oude gebouwen, historische monumenten in Amersfoort en in de overige deelen van de gouw Plehite; c. bespreking van oudheidkundige onder- werpen tot bevordering der kennis van geschiedenis en kunst. Vereeniging tot bevordering van het vreemdelingenverkeer. (als rechtsp. erkend bij kon. besl. van 5 Aug. 1899, No. 30). M. L. Celosse, J. G. de .lager, A. M. Tromp van Hoist, R. N. L. 0. G. H. Heldring, Fere-lid. M. L. Celosse, Comm. J. van der Horst Bruyn, "Voorz. B. A. van Ruyven, Onder-voorz. H. Meursing, \e Seer. H. E. van Sweden, 2e Seer. M. W. P. J. de Jong, Benn. Vereeniging „Johan van Oldenbarneveld." (als rechtsp. erkend bij kon. besl. van 22 Eebr. 1901, No. 68). O. G. H. Heldring, Voorz. Dr. H. J. Reynders, Onder-voorz. H. W. van Esveld, Seer. Penn, J. Bolk, J. C. van Eybergen, B. A. van Ruyven, J. Sinnige, A. M. Tromp van Hoist, R. N. L. .Ihr. ,1. W. A. Barchman Wuytiers, M. L. Celosse, A. Herschel Bz„ R. M C. P. Prof. E. Kenninck, H. Meursing.

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 134