140 Maatschappij van Assurantie, Disconteering en Beleening tier stad Rotterdam. (Opger. anno 1720). Afdeeling „Inbraakverzekering.' C. M. C. Obreen, Mr. G. Bicker Caarten, Th. .T. H. Bianchi, Agent. Maatschappij van Brandverzekering voor het Koninkrijk der Nederlanden te 's-Bosch. Jhr. P. .T. J S. M. van der Does de Willebois, Birecteur. I h. .1. H. Bianchi, Eenigste agent voor A mersfoort en omstreken. 's-Hertogenbossche Brandwaarborgmaatschappij. (Opger. anno 1841). C. A. v d. Mortel, K. van Lanschot, Bit. C. M. T. Rouppe v. d. Voort, C. D. van Kuijk en C. F. Sirigewald, Agehten. Bataafsche Brandw.-Maatsch. te 's-Gravenhage. C. H. Valkenburg, Correspondent voor Amersfoort en omstreken. Brand- en Inbraakverz. Maatsch. „Mercurius" te Amsterdam. •T. D. Lammerts van Bueren, Agent. Brandverz.-Maatsch. L'llrbaine te Parijs. L. J. Hontele, Agent voor Amersfoort en omstreken. Brandw.-Maatsch. ..Hollandia" te Leeuwarden. C. Hinderks, Agent. Inbraakverz.-Mij. „Hermandad" te Utrecht. W. Croockewit W.A.z., G. J. Slothouwer, Mr. H. J. M. van den Bergh, J. van der Horst Bruyn en F. Rauh, Vertegenwoordigers. Alg. Verz.-Mij. tegen ongeiukken en wettelijke aansprakelijkheid „Ziirich" te 's-Hage. Lippmann en Kracht, Directeuren. W. van Schaik, lloofdagent. Eerste Ned. Verz.-Mij. op het leven, tegen invaliditeit en ongeiukken, te 's-Hage. Jhr. Mr. W. Six, Birecteur. H. P. P. Ch. Busquet, Adjunct-inspecteur. F. Rauh, lloofdagent. J. Busqnet Sr., Vertegenwoordiger voor Amersfoort en omstreken.

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 150