iinnl 147 Ned. Lloyd te Amsterdam. (verzekering tegen de gevolgen van diefstal met inbraak). P. H. van Haselen en Waltmann en Co., Agenten. 's Gravenhaagsche Algem. Mij. van Verz. tegen geldelijke gevolgen van ongelukken en ziekten te 's-Hage. P. H. van Haselen, Agent. Algemeene Groninger Ziekenfonds. (Gevestigd te Groningen.) Ant. Hofkamp, Directeur. C. P. Singewald, Agent. „Raadpensionaris Johan de Witt." Yerzekering op liet leven en bij ziekte gevestigd te Tiel. Waltmann Co., Agenten. Maatschappij „Fatum" te 's-Gravenhage. Yerzekering tegen ongelukken. Waltmann Co., Agenten. Eerste Oostenrijksche Algemeene Verz.-Maatschappij tegen ongelukken en wettelijke aansprakelijkheid. P. Rauh, Agent. Ocean accident and quarantee Corporation limited. P. Rauh, Agent. Hollandsehe Algemeene Verzekerings-Bank te Schiedam. G. W. van Hergen Walraven Jr., IHreckure>l. A. A. Schepp, 'E. J. Ruitenberg, Agent. Centr. Arbeidersverz. en Depositobank. A. Hemminga, Oude Dievenweg 5, Vertegenwoordiger. Ned. Spaar- en Incasso-Bank Amsterdam. Isidore de Heer, mredeuren_ T. Groenman, P. H. van Haselen, Inspecteur voor kmersfoort en omstreken. Binnenlandsche Vaart-Risico-Societeit te Amsterdam. 3 A. van Eyk Jr., Diredeuren. D. C. Joostmg, J J. Ger. Kleber, Hoofdagent. Eerste Amsterdamsche Maatschappij tot verzekering tegen water- schade veroorzaakt door waterleiding, gootsteen-, regen-, sneeuw- en closetwater, gevestigd te Amsterdam. P. H. van Haselen, Hoofdagent voor Kmersfoort en omstreken.

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 151