IB Amersfoortsche Bank, Kortegraekt 20 Ammerlaan, mej. wed. P. Ph. Yarkensmarkt 2 Arapers, P. J. kantoorbediende, Nicasiusstraat 4 Anema, P. wegvverker, Utrechtscheweg 104 Apeldoorn, A. van, emeritus predikant Ger. Gem., Korte Bergstr. 23 Apeldoorn, Lz., J. van, particulier, Muurhuizen 25 Appelen, D. van, gepensioneerd ambtenaar, Utrecbtschepoortwal 23 Appelen, N. van, groentenkoopman, Soesterweg 78 Aptroot, S. Isr. Godsdienstonderwijzer, Drieringensteeg 3 Arbon, W. sohilder, Bisschopsweg 1 Arkel, A. E. van, Gemeente-Ontvanger van Hoevelaken, Weyerstr. 14 Arkel, J. G. van (firma van Arkel en Otto) chemische ververij, Arnbemscheweg 702 Arlar, gezusters C. en E. naaisters, Koningstraat 48 Arlar, W. part. Muurhuizen 93 Arnold, A. E. R. ingenieur H. IJ. S. M. Hendrik van Vianden- straat 35. vAronson, D. S. in beddenartikelen, Langestraat 45 <Aronson, H. M. in antiquiteiten, Hof 32 Aronson, M. koopman, Ijangestraat 45 Aronson, S. handelsreiziger, Langestraat 38a Aronson, S. D. in manufacturen en beddenartikelen, Muurhuizen 125 Vis, E. T. J. van, ambtenaar H. IJ. S. M. Van Campenlaan 10 eAs, T. J. van, kameraar van het Eemeol., bouwkundig opzichter, Bergstraat 15 Azijnman, H. in kol. waren, Bloemendalsehe binnenpoort 1 Baalman, J. H. onderwijzer, Westsingel 28 Baalman, H. J., onderwijzer, Westsingel 28 Baaren, H. van, koetsier, Koestraat 17 Baars, J. 1). van, teekenaar b. h. Kadaster, Weversingel 14 Baert, A. G. C, ambtenaar S. S, Puntenburgerlaan 2 I Baert. E. agent Ned. Centr. Spoorw. Mij Puntenburgerlaan 2 Baert, J. C., ambtenar II. IJ. S. M, Puntenburgerlaan 27 Bakkuis, B. J. bierhuiskouder, Weversingel 25 Bakker, Y. serg. mil. hospitaal, Hoogeweg 46. Bakker, II. particulier, Weversingel 10. Bakkenes, .1. D., koopman, St. Annamolen 15. Bakkenes, M. Timmerman, Lievevrouwekerkhof. Bakkenes, M, in manufacturen, Arnh. weg 85. Bal, M., Conducteur H. II. S M., Euinstraat 11. Balk, H. J., wasch- en strijkinrichting, Kortegracht 11.

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 166