Beekman geb. Jacobs, mej. wed., in kruidenierwaren, manufacturen Eeusderweg 76. Beem, meyr. de wed. geb. von Hombracht, Bergstraat 24. Beem, E. paardenslachter, Anib. straat 12. Bekker, A., spekslager, Kampstraat 12 Bekkum, A. van, kachel- en grofsmid, Arnhemsohestraat 22. Bekkum, H. A. van, in kruideniersw. en verfw., Kreupelstaat 9. Belt, A. van de, koopman in groenten, Utreehtschewee 41. Belonje, E. H. J., Commies Arnh. weg 13 Bemmel Sr, A. M. van, part, van l'ersijnstraat 12. Bemmel Jr., A. M. van bloemist, Soesterweg 15. Bemmel, M. A. van, bloemist, Korte Bergstraat 2. Bennekom, B. van, brievenbesteller, Utrechtseheweg 70. Bennekom, geb. v. d. Yelde, mej. J. van, in kruidenierswaren, Utrechtseheweg 70. Bennink, G. W., rund- en varkensslachter, Langestraat 141 Benmnk, II., koetsier, Koningstraat C 43 Berends, J. J., boekkandel, Yarkensmarkt 7 Berendsen, J., rector aan bet R. C. Pensionaat, Zuidsingel 44 Berg, G J. van den, winkelier in suikerwerken etc., Krommestraat 13 Berg, H., in aardappelen en groenten, Kortegracht 25 Berg, J landbonwer, veehandelaar, Soesterweg 106 Berg, C. van den, groentenkoopman, Hellingstraat 75 Berg, G. van den, gepensioneerd onderxvijzer, Arnhemscheweg 50 Berg, G. H. van den, Agent Rijks-Verb.-Bank, Ilendrik van Viandenstraat 38 Berg, H. van den, gepens. brievenbesteller, Bisschopsweg 73 Berg, J. van den, aannemer, Soesterweg 26 Berg, L. van den, timmerman, makelaar, Havik 15 Berg, W. van den, kleermaker, Muurhuizen 22 Bergh, Mr. H. J. M. van den, advocaat en procureur, Wilhel- mmastraat 5 Bergsma, E., kleermaker, Nieuwstraat 24. Berk, M., pastoor parochie H Franciscus Xaverius, 't Zand Berkel, wed. H. G. van, in sigaren en kol. waren, Groenmarkt 15 Berkeljon, H. C. J. M., lnilenant der infanterie, Utrechtseheweg 81 Berkeloo, Rlandbouwer, Liendertscheweg 3 Berkman lloozenburg, J. GNotarisklerk, Nieuwstraat 26 Berkmans Az., V. S. P, sehcikundige, Kampstraat 27 Berkum, L. van, waehtmeester veld-artillerie, Ruiterstraat 7 Berns, G., zeeppoederfabrikant, van Asch van Wyokstraat 1 Bertoen, D., particulier, Sehimmelpenninckstraat 15 Berveling, E., ketelmaker, Utrechtseheweg 47 v Best, B. D., leeraar H. B. S. en Gymnasium, Wijersstraat 3

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 168