5 Best, J., vader Geref. weeshuis, Hoogeweg 2 Besters, F. P. H., korporaal hoefsmid rijschool, Ruiterstraat 3 Betonville, mej. wed. H., particulier, Westsingel 28 Bettink, mej. wed. D. C., Oude Dievenweg 17 Beurden, J. W. van, r. c. kapelaan, Langegracht 1 Beutick, G., bode op Amsterdam, Krankeledenstraat 26 Beijer, D. A., in kaas en vleeschwaren, Kamperbinnenpoort 2 Beijer, G., timmerman, Soesterweg 113 yBeyma toe Kingma, mevr. wed. Jhr., Groote Bergstraat 16 Bianchi, T. J. H., verzekeringsagent, Hooglandscheweg l1 v Bigot, C. P. Th., tooneelspeler, Stationsstraat 19 Biezenbos, D. van den, eoncierge christelijke school, Bloklandstraat 3 Biezenbos, L. van den, spoorbeambte, in koloniale waren, Soesterw. 230 Biezenbos, L. van den, letterzetter, Kruiskamp 103 Biezenbos, H. van den, besteller, Kleine Nachtegaalsteeg 15 Bijl, M., beambte H. IJ. S. M., Arnhemscheweg 50 Bijtelaar, E. S., timmerman, Krankeledenstraat 16 Bikkers, G., kapelmeester 5e reg. inf., Beekensteinschelaan 16 Bilderbeek, H., broodbakker, Langestraat 13 Bilders, A. J., concierge gymnasium, tafelbediende, Muurbuizen 21 Binnendijk, P. van, melkslijter, Hellingstraat 13 Binnendijk, H. van, in boter, kaas en groenten, Koestraat 16 Binsbergen, H., concierge ambachtsschool, Hellestraat 121 Bisscbop van Tuinen, mevr. de wed. K., van Campenlaan 3 Bisscbop van Tuinen, mej. particulier, van Campenlaan 3 Bixerman, J., machinist, Kleine Koppel 21 Blaak, L. J., bakker, broodfabriek, Stoovestraat 8 Bla»ken, G. C., aannemer, Kampstraat 7 Blankenberg Zoon (firms) boekdrukkerij, Lavendelstraat 1 Blaricum, C. A. van, notaris, Zuidsingel 19 Blatbner, It gepensionneerd militair, Ivoningstraat 101 Bleekrode, mevr. de wed. S. A., particulier, Havik 17 Bleumers geb. van Wijland, mej. wed., particulier, Kortegracbt 20 Bliekendal, A., spoorwegbeambte, Kleine Koppel 16 Bloemendal, B. J., directenr der olieslagerij van de firmaVerloop en Co., Kleine Koppel 13 v Bloem, J. W. C., oud-Burgemeester, ltegentesselaan 6 »Blocmink, G., schilder en bebanger, in sigaren, Kamperbinnenpoort 1 Blok, A. E., verzekerings-agent, in rijwielen, Lange Beekstraat 12 Blok, E. E. (firms wed. J. Blok Zn.) kachel- en grofsmid, magazijn van kachels en baarden, Kampstraat 65 Blok, mej. H. J., modiste, Soesterweg 10 Blok, Gkachel- en grofsmid, Acbter 't Oude Stadhuis 5 Blok, T. L., buis- en decoratieschilder, Utrechtscheweg 11

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 169