Bosselaar, wed. J. B. in garen en band, Arnhemschestraat 21. Bosselaar geb. Uylenbroek, mej. wed. P. J. particulier, Havik 22. Bot geb. Slaap, raej. wed. W. B. G. L. naaister, Weversingel 27. Bottenburg, A. kaehel- en grofsmid, Zwanenhalssteeg 4. Bottenburg, J. van, particulier, Hellestraat 20. Botti, E. (firma Gebrs. Hamers) in modeartikelen, Langestraat 93. Botti, mej. M. C. particulier, Muurhuizen 11. Bouhuys, B. G. meubelmaker, 2e Wolfertdwarsstraat 26. Boukamp M. militair schrijver, Tuinstraat 3. Boukamp, mej. M. J. onderwijzeres, Tuinstraat 3. Boukamp, P. particulier, Arnhemscheweg 30. Bouman, J. barbier, Hoogeweg 29. Bouw, W. landbouwer, Lageweg 1. Bouwknegt, V. spoorbeambte, Withoosstraat 9. Bouwmeester, E. particulier, Breedestraat 44. ^Bovenkamp, W. A. van den, apotheker, Utrechtschestraat 10. Brakel, M. van, winkelbediende, Breedestraat 62. Brand, W. H. M. ambtenaar H. IJ. S., Arnhemscheweg 20. Brand geb. Oosterhout, mej. costumiere, Arnhemscheweg 20. I Brandsen, Th. particulier, Havik 33. I Brandsen, Th. H. G. in tabak en sigaren, gedistilleerd, tabakskerver, hoofdagentschap Rajahthee, Langestraat 12. Brandsen, W. A. vleeschhouwer, Krommestraat 13. Brandsma, K. A. koopman in ijzerwaren, Schimmelpenninckstraatl9. Brandt geb. van der Molen, mevr. de wed. H. W., particulier, Berg- straat 4. Bree, E. de, spekslager, Kampstraat 23. Bree, F. de, landbouwer, Achter Luiaard 29. Bree, G. G. H. de, ambtenaar H. IJ. S., Soesterweg 40. Breedvelt, mej. M. J. J. modiste, Langestraat 36. Breero, A. van, opzichter Petr. Maatsch., Schimmelpenninckstraat 37. Bremer, D. J. particulier, Krommestraat 36. Briet, P. C. H. landmeter bij het kadaster, van Campenlaan 5. Brinck, W. A. handelsagent, Hooglandscheweg 16. Brink, L. H. ten, organist, r. c. gemeente, 't Zand 27. Brink, L. jachtopziener, Utrechtscheweg 98. Brink, mej. W. en C. particulieren, 't Zand 27. Brink, A. van den, metselaar, Havik 19. Brink, A. van den, tuinman, Soesterweg 57. Brink, D. F. van den, stucadoor, Stellingwerfstraat 62. Brink, J. van den, varkensslager, Havik 263. Brink, II. J. van den, koffiehuishouder en bierbottelaar, Zuidsingel 30. Brink, H. W. van den, meubelmaker, Burgerbuurt 22. Brits, J. agent van politie, Arnhemsehestraar 32.

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 172