13 Donkersloot, M., binrienvader burgerweeshuis, Zuidsingel 32 1 Donner, A. M., pred. ger. kerk, Arnhemscheweg 9 Dool, J., tapper, Groenmarkt 10 Doorman, A. S., kapt. inf., Langestraat 60 Doorman, G., luit. art., Bergstraat 25 Doorman, G., gep. sellout bij nacht, Utrechtscheweg 11 Doorn, C. A. van, sergt-majoor, 3e Kazernestraat 11 Doorn, A. van, tolgaarder, Heiligenbergweg 48 Doorn, J. van, vrachtrijder van Amersfoort naar Utrecht, Groote St. Jansstraat 20 Doorn, .1. van, schuitenvoerder, in kruidenierswaren, Kl. Ivoppel4 Doorn, J. J. van, tapper, Arnhemschestraat 37 i Doorn, C. H. van, schoenfabrikant, in leder, schoenwerk, Utr.str. 42 Doorn, W. van, kleermaker, Heiligenbergweg 9 ^Doornbos geb. Trox, fnevr. wed. J., Zuidsingel 65 Doornik, wed. G. van, hondenscheerster, Arnhemsche Poortwal 28 /Dordregter, mevr. de wed. J. J. M. Th., Langestraat 64 Dordregter, mej. G. Th. A., modiste, Langestraat 64 Dormolen, J. van, sergt.-mnjoor inl'anterie, 4e Kazernestraat 22 ^-Dorre, J., kapitein inl'anterie, Johan van Oldenbarneveldlaan 24 Dorssen, D. van, horlogemaker, in uurwerken, Zuidsingel 62 Dorssen geb. Loozenoord, wed. D. van, baker, Breedestraat 32 Dorssen, G. van, sigarenl'abrikant, tabak en sigaren, Factorie II. IJ. S Langestraat 52 Dorssen, J. van, mr. sehilder, torenwaehter, Hof 3 Drabbe, H. G., militair geweermaker, Weverssingcl 5 Drenth, E. G., partieulier, Muurhuizen 15 Drenth, W., klerk, Westsingel 11 Drie, A. van, landbouwer, Kruiskamp 2 Drie, C. van, boomkweeker, Birkt 2 Drie, H. van, landbouwer, Hoogeweg 20 Drieenhuizen, N., poelier, Aehter Heilige Geest 5 Driel, dr. A. II. C. van, gemeente-geneesheer, Zuidsingel 51 Driel, mej. M. E. van, muziekonderwijzeres, Zuidsingel 51 llriessen, A., broodbakker, Schimmelpenninekkade 16 Drooge, J. H. van, koopman, Korte Bergstraat 15 Drooge, R. van, handelsagent, Soesterweg 20 Druif, W. arts, Johan van Oldenbarneveldlaan 39 Duehateau, geb. Ruijten, mevr. de wed. A. J., partieulier, Lange- gracht 16 Dufrenne, W. Th. inslrumentmaker, N. C. S. Aruh.str. 37d ^Duffey, Mgouvernante, Beukenlaan 3 Duinen, S. J. van. Koffertabriek, Kampstraat 41. Magazijn Langestraat 109, Reis-Artikelen, Leerwaren. Lid van den Gemeenteraad.

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 179