14 Dumoulin, H., gymnastiek- en schermonderwijzer, Havik IS Dussen, P. van der, gepens. onderwijzer, Langestraat 113 Duijster, mej. A. C. M. J., onderwijzeres, Kampstraat 1 Dutry van Haefien, H. W. J luit. int., Johan van Oldenbarne- veldlaan 20 Ebell, G. D., gepens. luit. kolonel 0. I. Leger, Utr. weg 63 Ebert, E. W., concierge amanuensis H. B. S., Soesterdwarsstraat 11 Eok, C. J. D. van, landmeter van 'tkadaster, lid van den ge- meenteraad, Kleine Koppel 2 Eek, G. C. van, rijwielhandelaar en reparateur, (filiaal Pongers), Arnhemscheweg 38 Eck, H. van, commies H. IJ. S., Korte Bergstraat 13 /Ede, G. van, in rijwielen, naaimachines etc. Langestraat 129 Ee,^ H. van, specialiteit in vele soorten beschuit., banketbakkerij, Kampstraat 39 Eeden, A. van, zadelmaker, Arnhemschestraat 6 Eeden, C. van, timmerman, Parallelvveg 12 Eeden, G. van, zadelmaker, Zuidsingel 9 Eeden, H. van, schilder, Hellestraat 99 Eeden, J. van, sehilder, Bloemendalschestraat 28 Eeden geb. Kamperman, mej. G. van, gemeente-vroudvitmw, Zuid singel 8 Eek, J., portier H. IJ. S., Bisschopsweg 82 Eerenst, H. W., conducteur H. IJ. S., Aldegondestraat 85 Egberink, mej. J., naaister, Muurhuizen 81 Egdom, A. van, tapper, Scherbierstraat 6 Eggenstein, Th. J. H. boekdrukker, Beekensteinsehelaan 38 Eggink, D., part., Parallelvveg 6 Egging, J. W., in kaas, Zuidsingel 13^ Eggink, G. J., bakker, Aldegondestraat 69 Eimeren, R. J. van, coiffeur, Arnhemscheweg 8 -Eind, B. van 't, in koloniale waren, Soestenveg 28 Elbersen, wed. A., particulier, Hooglandscheweg 1 Eldert, wed. J. van, in kruidenierswaren, Hellestraat 89 Elferink, G., controleur Nat. Levensverz.bank, Oude Vlasakkerw. 6 Elferink, J. H., in kruidenierswaren, Weversingel 40 Eller, P., besteller H. IJ. S., Bisschopsweg 23 Elizen. A., wachtmeester huzaren, Buiterstraat 6 Elst, G. van, zeepfabrikant, Vlasakkers 23 Elst, H. vaD, brievenbesteller, Puntenburgerlaan l2 Elst, J. J. van der, particulier, Bergstraat 23

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 180