15 Elten, E. van, landbouwer, Hoogenweg 37. Elten, wed. J. van, part. Hooglandscheweg 4 Elzenaar, B, metselaar, Kleine Spui 46 Elzenaar, E., rijwielhandel en reparatie-inrichting, Arnh.straatw. 91 Elzenaar, E., Arnhemsoheweg 106 Elzenaar, H., metselaar, winkeller, Langestraat 88 Enkelaar, H. H., agent van politie, Kampstraat 95 Engel, J., steenhouwer, in kruidenierswaren, Leusderweg 110 Ensinck, J. W., gepens. sergt.-majoor infanterie, Arnh.weg 603 Entingh Jr., G. S., in kruidenierswaren, Utrechtsehestraat 46 Enter, P. J., deurwaarder direete belastingen, Kleine Haag 8 Entrop, J., sigarenmaker, Bisschopsweg 27 Entrop, J. P., ambtenaar H. l.T. S., Utreehtsoheweg 54 Epskamp, H.. tapper, St. Andriesstraat 10 Prkelens, J. A. C. A., conducteur H. IJ. S., Soesterweg 47 Ermers, P. T. IL, onderwijzer, Arnbemscheweg 37 Ermers, Z., part.iculier, Arnhemsoheweg 37 Es, J. C. van, boekbinder, Nieuwstraat 13 Essen, J. L. van, part., Utrechtscheweg 92 Espei, W. H., oommissionair, van Campenlaan 6 Esveld Rz., H. van, part., Utrechtscheweg 3 Esveld, H. W. van, partieulier, lid van den gemeenteraad, Utrecht scheweg 15 Esveld, J. van, in kruidenierswaren, Bloemendalschestraat 19. Esveld, mej. wed. J. van, Lavendelslraat 5 Esveld, R. van, meubelmaker, in meubelen, Langestraat 137 Esveld Rz., W. van, brood- en banketbakker, Nieuweweg 5 Esveld, W. II. C. van, cand. in de letteren, Utrechtscheweg 15 Eschauzier, A. E. M., sergeant infanterie, Leusderweg 34 Everhard, mej. J. P., onderwijzeres, Nieasiusstraat 2 Everse, E., in kruidenierswaren, Koningstraat 25 Everts, A. J., muziekonderwijzer, Soesterdwarsstraat 12 ^Everaars, mej. W. A, commies titulair der post, en telegralie, Hendrik van Viandenstraat 24 Eijbergen, A., landbouwer, Groenesteeg 5 Eijbergen, P. S. van, varkensslagerij, Lavendelstraat 4 Eijbergen, J. C. van, timmerman en aannemer, Muurhuizen 127 Eijbergen, N., tapper, Bloemendalschestraat 27 ^Eijk van oorthuijsen, mej. H. C. van, leerares H. B. S., Wilhel- minastraat 13 Eijken, Jac. van, schipper, 2e Wolfertdwarsstraat 10 Eijken, J. van, schipper, Wolfertstraat 40 Eijkelenbnrg, J. van, conducteur H. II. S., Lieve Yrouwestraat 41 Eijkelboom, G., boekhouder, Leusderweg 32

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 181