Eymann, A. W. 1L, boek-, courant- en handelsdrukkerij, Kleine Haag 6 Eysden, M. M. van, muzikant 5e reg. inf. Lange Beekstraat 16 Eysink, D. H., part.., Arnhemseheweg 705 Eysink, A., rijwiel-, automobielen- en machinefabrikant, Arn- hemscheweg 33 Faber, F., onderwijzer, Hendrik van Viandenstraat 16 /-Feis, N., kapt. kwartiermeester, Regentesselaan 3 FijDenberg, H. Ii., onderwijzer, Langegraoht 14 Fijnenberg, W., sehoenmaker, Krommestraat 9 s- Fijting van Walsem, mevr. de wed. J. W., part., Langestraat 54 Fitskie, W. J., tuinman, Arnhemscheweg 701 Fiedderus, A., onderwijzer ambaehtsschool, Schimmelpenninckkade 6 Flink, S., smid, Valkestraat 16 Floor, J., in groenten en aardappelen, Krommestraat 46 Floor, J., landbouwer, Birkt 4 Floor, J. W, broodbakker, Soesterweg 260 Florijn, G., brievenbesteller, Groote Nachtegaalsteeg 2 Florijn, H., smid, Krommestraat 48 Folkerts, mej. A., winkelierster, Zuidsingel 13 Fontein, .J. G., Spiegel- en lijstenfabrikant, Langestraat 32 Forster, N., in galanterien, glas- en aardewerk. TJtreohtschestr. 3 Fortmann, H. B., firma Fortmann Hehenkamp, in tapijten etc. mogazijn Langestraat 63 Fortmann, II. B., in tapijten etc., Nieuwstraat 21 Fortuijn, H. W. Jambtenaar N. C. S., Krommestraat 12a Fortuijn, mej. H. M., onderwijzeres, Krommestraat 12e r Frankenhuis, E., koopman in goad en zilver, Zand 3 Frantsen, H., onderwijzer, Langestraat 84 Frans, A. II. C., onderwijzeres, Breedestraat 21 Frans, W., part., Breedestraat 21 Frederiks, F., tuinman, Stellingwerfstraat 13 y- Frederiks, P. J., lloofdredacteur Amersf. Courant, Kortegracht 9 Frederikse, A., mil. paardenarts le klasse, Gr. Bergstraat 25 Freem, Ii,, in agenturen, Arnhemseheweg 52 Frietman, F. J ladingmeester N. C. S., Utrechtscheweg 24 Fritz, P., boekbinder, Breedestraat 72 Froe, H. de, in fruit, Yijverstraat 21 Froger, I. W., opzichter algemeene begraafplaats, Soesterweg 87 Froger, W., boekhouder gasfabriek, Soesterweg 87 Funcke, F. Th. J., part., Arnhemseheweg 44

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 182