<3- 17 Gabriel, Th., schoenmaker, 5e reg. inf., Oudc Ylasakkerweg 24 Gaemers, F. A., commies H. IJ. S., Puntenburgerlaan 66 Gaasbeek, A., onderwijzer, Havik 11 Gaast, J. E. van der, machinist, Hoogeweg 19 Galenkamp, J., molenaar, Westsingel 21 Galjaard, J. J., predikant vrije geref. gemeente, Nieuwstraat 16 Galjee, H., gepensioneerd brig, van politie, Aldegondestraat 87 Gans, H. de, brievenbesteller, Kroontjesmolen 2 Gans, L. J. de, sigarenfabrikant, in tabak en sigaren, Ulr.str. 46 Gans, T. D. de, tapper, 't Zand 26;28 Gans, W. de, stucadoor, Hellestraat 98 Gastel, H. van, machinist, Soesterweg 29 Gastel, L. van, leerling-maehinist H. IJ. S., Soesterweg 33 Geelkerken, J. A. F., sergeant-majoor inf., 3e Kazernestraat 16 Geest, J. G. van der, timmerman en aannemer, Langegracht 27 Geest, P. van der, vischhandelaar, Hof 13 Geld, J. van der, kleermaker, Krommestraat 41 Geld, W. van der, beambte H. IJ. S. M., Hooglandscheweg 5 Gelder, A. van (firma Gebr. van Gelder) hofleverancier, vleesch- houwer, Langestraat 55 Gelder, B. van (firma Gebr. van Gelder) hofleverancier, vleesch- houwer, Kortegracht, 12 Gelder, D. M. van, part., Soesterdwarsstraat 14 Gelder, G. van, schoenm., in sehoenen en laarzen, Zuidsingel 74 Gtflder, H. van, part., Langestraat 48 Gelder, M. van, koopman-, Langestraat 48 Gelder, Gez. van, in manufacturen en modes, Langestraat 48 Gelder, H. van, onderwijzer, TJtreehtseheweg 51'« Gelder, J. D. van, broodbakkersaffaire, Zuidsingel 63 Gelder, P. van, koopman, Korte Bergstraat 18 -Gelder, geb. Neysel, mevr. wed. T. C. van, part., Breedestr. 70 Gelderman, O. G. H., luit. inf., Pieter Bothstraat 7 Gemen, A., hoofd-conducleur H. IJ. S. MOude Ylasakkerweg 14 Gend Loos, van, Expeditieonderneming, Langestraat 113 Genderen, A. van, aannemer, Puntenburgerlaan 1 Genderen, J. van, in koloniale waren, Arnhemschestraat 35 Genderen, W. van, timmerman en aannemer, Zuidsingel 6 Genugten, Jvan der, agent van politie, Aldegondestraat 32 .^Genis, E. H. C., klerk N. C. S., Soesterdwarsstraat 21 /O-Gerritsen, C. V., Koopman, TJtreehtseheweg 72 Gerritsen, D. (firma H. Gerritsen), grossier in granen, hooi, stroo, lid van den gemeenteraad, Soesterweg 9

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 187