21 Hatting, mevr. wed. D., particulier, Nieuwst.raat 20 Hartman, J. C., particulier, Weversingel 28 Hartog, A. den, koetsier, Blankenkeymstraat 4 Hartog, II C. den, onderwijzer, Achter Luiaard 36 Hartog Heys van Zouteveen, P. S, luit. inf., Arnhemscheweg 16 Hartogsveld, S., timmerman, Hellingstraat 108 Hartogsveld, S., bakker, Wolfertstraat 12 Hartskamp, G. W., agent van politie, Aldegondestravt 73 Hartsuiker, L. in huishoudelijke artikelen, Soesterweg 193 - Haselen, H. van, (flrma van Haselen Boom) graanhandelaren, Groote Koppel 5 Haselen, Herms. P. van, Correspondent Ned. Bank, assurantien, Muurhuizen 13 Haselen en Zoon, P. H. van, makelaar, verzekeringsagent, Korte Beekstraat 2 a Haselen geb. van de Burg, mej. wed. W. van, in kruidenierswa- ren, Arnkemsche straat 10 Haselen, W. H. van, veearts, Korte Bergstraat 22 Hasselaar, mej. A. S. Eparticulier, Grooten Koppel 8 /•Hassing, A. in militaire equipementen, pettenmaker, Arnh. weg 22 '/■Hassing, J, A. ambtenaar H. IJ. S., Schimmelpenninckstraat 16 Haverkamp, mej. G. melkslijtster, Hellingstraat 22 Haverkamp, T. landbouwer, Oude Soesterweg 10 Haverkamp, W. melkslijter, Hellingstraat 22 Haverkorn, J. A. ambt. Insp. bel. Zuidsingel 60 Havinga, J. Ch. A. leeraar H. B. S., van Campenlaan 8 Sfebing, L. G. tapper, straatmaker, Groenmarkt 16 Hedel, A. A. van, Onder Kapelmeester muziekant, 5e reg. inf., 3e Kazernestraat 28 Hedel, W. A. P. P. L. van, winkelier, bottelaar, Leusderweg 42 Heemstra, G. J. A. A. baron van, luit. huzaren, Soesterweg 6 Heemstra, F. J. J. baron van, luit. huz., Oude Vlasakkerweg 32 Heerdt, F. E. Baron van luit. huzaren, Langestraat 119. Heere, 11. suikerljallenmaker, Hof 16 Heere, W. tapper en in brandstoffen, Hellestraat 63 Heere, Y. in brandstoffen, Teutstraat 50 Hees, I. J. van, winkelier kruidenierswaren, Langestraat 36 Heesters, J. in manufacture!!, Puntenburgerlaan 21 Heilygers, B. sehoenmaker, Bloemendaalsohestraat 34 Heilygers, M. E. J. C. in kruidenierswaren enz., aanbrengkantoor N. C. S., Utrechtsche straat 51 Heilygers, N. M.. onderwijzer, Bloemeudaal 34 Heilygers, H. tapper, Groote Haag 1 Heilygers, H. timmerman en aannemer, Sehoutensteeg 1

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 191