23 Ileulen, S. van, mr. zadelmaker Huzaren, Kortegracht 23a Heunks, A. J., kleermaker, Koningstraat 4 Heunks, C A., onderwijzer, Hooglandscheweg 4 Heunks, J. C. G., concierge R. C. soholen, Muurhuizen 37 Heus, H. W. de, direeteur rijksnormaallessen, Bergstraat 5 Heusden van der Sluijse, L. J. J. de, koek- en banketbakker, Kleine Haag 10 Heuvel, J. van den, smid, Valkestraat 40 Heuvel, J. H. van den, schipper aan boord. Heuvelen, K. van, klerk b d. Insp. Registratie, Arnhemscheweg 35 Heijcop ten Ham, P. M. van, gep. kapitein-kwartiermeester O.-I. leger, Hendrik van Yiandenstraat 18 Heyden, mej. A. E. van der, Nieuwstraat 17 Heyden Mz., G. van der, in mannfacturen, Kampstraat 74 Heyleh, K. E., sergeant inf, 2e Kazernestraat 8 Heylen, F. A. R., conducteur H. IJ. S. M., Achter Luiaard 1 Heyligers, Mr. J., part., lid van den geineenteraad, Muurhuizen 21 Heyligers, mej. M. T., diploma Ned Toonk. vereeniging, Muurh. 21 Heymans van den Douwer, D., tapijtfabriek, mach. breiinrichting, Utrechtschestraat 31 Heijman, L. J. H., le luit. kwartiermeester, Sohimmelp.straat 18 Heijman, mevr. de wed., part., Schimmelpenninekstraat 18 Heijmen, J. J., winkelbediende, Muurhuizen 4 Hienekamp, G., partieulier, Kleine Nachtegaalsteeg 28 Hienekamp, W., partieulier, Kleine Nachtegaalsteeg 11 Ilillebrand, J., machinist H. IJ. S. Soesterweg 31 Hilten, G. van, partieulier, Plantsoen 1 Hilversum, wed. J. M., slaapsteehoudster, St. Jorisstraat 13 Hinderks, C., in koloniale waren, Groote Gasthuislaan 17 Hieter, H., militaire kleermaker, Arnhemscheweg 39 Hoedt, J. D. ten, brievenbesteller, Achter Luiaard 25 Hoef. J. van de, spoorbeambte H. IJ. S., Soesterweg 1455 Hoef, H. van den, landbouwer, Bloemendalschestraat 77 Hoefsloot, C, ladingmeester N. C. S., Wolferstraat 10 Hoek, H., conducteur, Bisschopsweg 41 Hoek, A. van den, tapper, Appelmarkt 7 Hoek, E. van den, vrachtrijder, Koestraat 11 Hoeksteen, F. B., serg.-maj. tit. inf. 2e kazerne, Leusderweg Hoekstra, A. E., ingenieur, Bergstraat 15 Hoekstra, R. wachtmeester veld-artt. Ruiterstraat 5 Hoenderdaal, J., melkslijter, kl. Nachtegaalsteeg 41 - Hoevelaken geb. Navest, wed B. van, Muurhuizen 2' Hoevelaken, H. W. van, tuinman, Nicasiusstraat 1 Hoeven, B. van den, handelsagent, Nicasiusdwarsstraat 13

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 193