25 Hoogerbeets, C. W., agent van politie, Nieasiusdwarsstraat 12 Iioogervorst, A., kapitein infanterie, llendrik van Viandenstraat 3 lloogeveen, II., broodbakker, Langegraeht 31 lloogeveen, J. C. J., tuinman en iandbouwer, Soesterweg 95 lloogeveen, T., hosteller, Soesterweg 82 lloogevest, J. N. van, (firma van Moogevest Van Nie), koper- en blikslager, loodgieter, Kampepbinnenpoort 5 lloogevest, T. van, timmerman en aannemer, Breedestraat 3 lloogevest, W. van, koperslager en loodgieter. Kamperbinnenpoort 5 lloogland, P., sigarenmagazijn ,,'t Centrum", Langestraat 21 Hoop, G. de, sergeant-majoor infanterie, 4e Kazernestraat 2 ^Jloorn, geb. Damman, mevr. II. van, liegentesselaan 7 Ifoorn, J. D. van den, bakker, Lavendelstraat 3. Ilooijer, G., Iandbouwer, Hoogeweg Koedijk 61 Hop, C., Iandbouwer, Arnhemseheweg 127 llopman, mej. de wed. J., part., Nieuwestraat 18 llorst, G. van der, recherclieur van politie, Bisschopsweg 38 Horst, J., kaehel- en grofsmid, Lieve Vrouwestraat 12 llorst, J. van der, hoofd der school 3e soort, Lange Beekstraat 28 llorst, J. van der, metselaar, Nicasiusstraat 3 Horst Bruijn, J. van der, agent v/d. Algem. Maatschappij van Levensverzekering en Lijfrente, Wilhelminastraat 13 Horst Bruijn, mej. C. van der, buisonderwijzeres v. piano, diploma N. T. Y., Wilhelminastraat 13 Hos, K., partieulier, Leusderweg 81 Houbaer, P. M., sigarenfabrikant, Yan Aseb van Wijkstraat 21 Houbaer, J. C., partieulier, Utrechtscheweg 59 Houhaer, L., magazijn van Heerenkleeding, Langestraat 72 Houpst, E. J., broodbakker, Koningstraat 26 Houpst, J. en M. J bakkers, Koningstraat 26 Houte, .1. van, muziekant 5e reg. infanterie, Leusderweg 28 ltouten, J. B. van, partieulier, Langestraat 15 ^.Houtman, M. Ch., Bxp. Inbraak-Ass., Puntenburgerlaan 11 lloutveen, L., Iandbouwer, Ylasakkers 31 Houtzaager, A. P. (firma Houtzaager Van Veen) ondernemer stoombootdienst op Amsterdam, handel in rijstemeel, teer, pek, enz., Groote Spui 15 Houtzager, A. G', sohilder, Leusderweg 1 Houtzager, P., remmer, II. IJ. S. M., Itleine Koppel 17 Hoven, G. van den, tapper, Krommestraat 50 Hoven, P. van den, broodbakker, Ilof 30 Hovestad, D., bakker, Wolfertstraat 10 llubers, D., (firma Ilubers Zn.) tabakhandelaar, verzekeringsagent, I Paulus Bnijslaan 12 12

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 197