7 is: 28 Jochems, J. A. muzikant, Kazerne 3 Jochems, J. onderwijzer, Punlenburgerlaan 7 Jong, B. de, kandelsreiziger, Langestraat 96 Jong, H. C. A. de,(firma A. van Beek Ilz.) tabakskerver in tabak en sigaren en gedistilleerd, Ivanipslraat 2 Jong, J. A. G. de, part. Westsingel 48 Jong, M. W. F. J. de, in manufacturen en effecten, Langestr. 5 Jonge, A. de, onderwijzer ambachtschool, Arnhemsche weg 56 Jong Schouwenburg, J. L. Ii. de, adj. archivaris Soesterweg 1 yJongh, J. S. J. de (firma Greeve Co) grossier in koloniale waren Weijersstraat 6 Jongh, C. de, particulier, Kampstraat 19 Jonker, A., sergeant-maj-tit. 2e Kazernesrraat 1 Jonker, J., part., Schimmelpenninckstraat 31 Joor, J. G., Westsingel 29 Jordense, Rverzekerings-agent, Hooglandsche weg 29 Jorissen, J. W., arts, lid van den gemeenteraad, Muurh. 19l Juffer, D., metselaar en aannemer, Kampstraat 31 Jufl'er, M. metselaar, Kampstraat 75 Kaay, van der, H. coinmissionair, Johan van Oldenbarneveldlaan 1 Kalken, A. H. van, handelsagent, lid van den gemeenteraad, Arnh. weg 13 Kalleveen, G. van, part., Westsingel 16 Kalleveen, S. van, bode van begrafenisfonds, aanspreker, Bloe- mendal 26 Kalveen, C. van, barbier, Bloemendal 32 Kalveen, C. A. van, kacliel- en grofsmid, Breedestraat 11 /Kam, J. G., emer. pred. Ked. Herv. gem., Beukelaan 6 f Kam, G., part lleekesteinsebelaan S Kam, mej. II. W. part. Beekesteinsckelaan 8 Kam, W. H., gemeente-architect, Korte Beekstraat 3- Kamerbeek, J. C. 15. F., apothekersbediende, Muurhuizen I3 Kamerling, M., Arts, Bergstraat 25 Kamerling, mevr. wed., J. W., part., Bergstraat 22 Karnes, L. keurmeester viseb, opzichter van den sohotbalksluis en van de loskade, Kleine Koppel 66 Kamp, J. C., depot Singer-naaimaebines, Westsingel 19 Kamp. mej. A. van, costuumnaaister, Westsingel 19 Kamp, J. van de, conducteur H. IJ. S., Kroontjesmolen S Kamp geb. Jehaes, mej. wed. C. T. part., Arnh weg 21 Kamp, D. F. van, bakker, Soesterweg 19

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 200