29 Kamp, J. van de, varkensslager, Arnhemschestraat 31 Kamp, G. van de, vleeschhouwer, Arnhemschestraat 3 Kampen, mej. M, M. van, winkeljuffrouw, Langestraat 5 Kamperman, D.,, in rijwielen, onderdeelen, reparatie-inriohting, Kampstraat 4 Kamphuis, L. J., Commies H. IJ. S. M., van Persijnstraat 2 Karsbergen, G., metselaar, Aehter Luiaard 18 Karsbergen. J, C. van stalbaas, Utrechtscheweg 7 Karsten, C., apothekersbediende, Hof 2 Kaspers, A. schilder, in kruidenierswaren., Muurhuizen 97 Kaspers, G., behanger, tapper. FYestsingel 19 /Ivasteele, L. van de ambtenaar II. II. S., Beekenst.laan 3 ^Keetell. J. A. F. kaptein inf. Korte Bergstraat 11 Iveijzer, F. gepens. amtenaar, Stellingwerfstraat 18 Keizer, II., timmerman, Krommestraat 36 Ivelder, G. W schilder, Bissohopsweg 10 Kempkes, G., wasscherij, Hooglandsehe weg 26 Kenninck, F., prof. 0. K. Sem. pastoor Oud Kath. gem., 't Zand 15 Ivenninck, mej. M. C, part, 't Znnd 15 Kerkhoff, J., beeedigd klerk ten hypotbeekkantore, Zuidsingel 50 Kerkholf geb. Vet, mej. wed. .1. Z., waschbieekerij, Heiligenbergweg 1 /Kerkhoff, mej. M. S., waschbieekerij, Heiligenbergweg 1 Kerkhoff, HL., waschbieekerij, Heiligenbergweg 1 Kerkkamp, A. M, leeraar H. B. S., Arnhemseheweg 4 Kerkmeyer, P. baas-flitter gem. gasfabriek, Smallepad 4 Kessel, D. II. van, tapper, Groote Spui 21 Kesleren, D. J. M. van, gep. hypotheekbewaarder, Utr.weg 79 Iveulen, A. van, smid, Leusderweg 18 Xeulen, J. van, metselaar, Breedestraat 52 Keulen, J. van, metselaar, Wolt'erlstraat 18 Keulen, L J. van, schilder en behanger, Aldegondestraat 103 /Keus, L. D., luit. inf., Hendrik van Viandenstraat 10 Keyzer, II., timmerman, Krommestraat 36 Kieft, W. van de, wachtmeester art. Ruiterstraat 19 Kilian, B.in antiquiteiten, Groote Spui 17 Kinschot, Jkhr. H. F. van, Untenant esc. ord., Groote Koppel 2 Kippersluys, H., onderwijzer, Bloemweg 4 Kisner, E., sehoenmaker, Schimmelpenninekkade 12 Kisner, F. J., onderwijzer, Schimmelpenninekkade 12 yKlaassen geb. Boekhorst, mevr. wed., part., Johan van Olderi- barneveldlaan 26 Klaassen, Th. P. Hmuzikant oe reg. inf. Lange Beekstraat 17 Mashorst, G. van de, paardenslacbterij, Leusderweg 861 Klashorst, S. van de, part., Woestijgerweg 17

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 201