X X 30 a Kleber, J. H., part Kleber Klasser geb. Hartog, mevr. wed. A., part., Bergstraat 14 Klasser, A., koopman in galanterien, wollen garens enz. Utr.weg 73 Klasser, E., in galanterien, wollen garens enz. Arnhemscheweg 25 Klasser, .1., in galanterien, wollen garens enz., Bergstraat 14 X Klasser, M., in galanterien, wollen, garens enz., Arnhemscheweg 17 Klatte, H. J. T., luit. inf., Utrechtscheweg 84 Kleber en van Wamelen, stalhouderij, Westsingel 44 Kleber, J., stalhouder, Nieuwstraat 28 Kleber, J. C., deurwanrder, Nieuwstraat 28 Kleber, J. G., handelsagent, pres. van de kamer van koopli. en fabrieken, Langestraat 131 Kleber, lirma J. A., leerlooierij, kantoor Langestraat 131 Kleber, D. H. G., tabakkandelaar, Yarkensmarkt 5 Zuidsingel 51 _eb. Seliussler, mevr. wed. J. J., Langestraat 51 Kleber, W. A., tabakskerver, in tabak, sigaren en gedistilleerd, (firma W. A. Uylenbroek), Kampstraat 42 Kleber, W., part., Langestraat 51 Klee, ,1., vogelkooper, St. Annastraat 1 Klein, A., in confectie, Hof 4 Klein, A., klerk posterijen en telegraphie, Hof 6 Klein, L., koster Ned. Isr. gemeente, Drieringensteeg 3 Klein, J., koopman in kleeren, Koningstraat 18 Klein, A. M., boekhandel, leesbibliotheek, Hof 6 Klein geb. Prank, mej. L., in gedistilleerd en likeuren, Drie ringensteeg 3 Klein, A. B. van der, onderwijzer, Havik 32 Klein, J., broodbakker, Krommestraat 10 Klerk de Reus, A. L., majoor Generale Staf, Korte Bergstraat 24 Klijn, mej. E., modiste, Zuidsingel 13 Klink, J., bouwkundige, Parallelweg 16 Kioet, Maison W. de, Cuisinier, Patlssier, salon voor ververschingen. Diners aan huis bezorgd van af 1.00 en hooger. Arnh.str. 5 Klokke, G. S., suikerbakker, in suikerwerken, Langestraat 106 Klomp, H., brievenbesteller, Bloemweg 4 Klomp, W. G., metselaar, Pepersteeg 2 Klooster, wed. van 't, bierhuishoudster, Leusderweg 106 Knaulf, K., part, Hoogeweg 8 /Knoppers, Johs., notaris, Weverssingel 7 Knoppers, Jac., in varkens, hout- en steenhandelaar, Soesterweg 13 -Knottenbelt, mevr. wed. Dr. Th., part., Utrechtscheweg 16 f Knottenbelt, mej. M.part, Utrechtscheweg 16 Knottenbelt, A, fabrikant, Utrechtscheweg 16 Knnivers, A., broodbakker, Kampstraat 9 X XX

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 202