31 Knuivers, mej. M., zakkenverhuurster, Bloemend str. 3 Knuivers, T. P. A., brood- en banketbakker, Stationsstraat 27 Koekoek, J., schipper, Krominestraat 57 Koekoek, L. J., sehipper, Bloemendalsohestraat 15 f Koens, mevr. wed., part., Achter Luiaard 40 Koens, H. C., onderwijzeres, Aehter Luiaard 40 Koens, J. J., schilderes, Achter Luiaard 40 Ivoerselman, R.., ambt. H. I.I. S. M., Schimmelpenninckkade 10 Koeslag, J., poelier, St. Andriesstraat 8 Koeijer, J. J. de, ambtenaar H. 1J. S Ylasakkerweg 25 Koff, A. J. de, gep kolonel, Beekesteinschelaan 4 KKohler, mevr. de wed. Ph. J., part., Johan van Oldenbarneveldlaan 18 f. Kohlbrugge, F. kapitein kwartierm. van Campenlaan 9 Kok, A. J., landbouwer, Hoogenweg 53 Kok, A. M., in uianui'acturen, Kampstraat 8 Kok, K., specialiteit in witte goederen, orig. Jaeger ondergoederen, Langestraat 16 Kok, P., barbier, Groote Spui 20 Kok, P. R.., opzichter waterstaat, Hendrik van Viandenstraat 9 Kok, R., in wollen goederen, Utrechtscheweg 51* Kok, F., landbouwer Groenesteeg 3 Kolfschoten, E., tapper, Smallepad 3 Kolk, H. van der, agent van potitie 3e klasse, St. Jorisstraat 32 Kollen, J., rijksveldwachter, Withoosstraat 1 Kollewijn Nz., A. M., leeraar gymnasium, Bergstraat 3 Koning, C., leesbibliotheek, Nieuwstraat 27 Railing, G., brood- en koekbakker, Krominestraat 54 Koning, H., brood- en koekbakker, Arnhemschestraat 24 Koning, Thgond-, smid- en uurwerken, Bloemendalscheb.poort 9 Koning, C. J. de, in koloniale waren, Kampstraat 10 ^Koogh, W. van de, luitenant-adjudant, Veld-Artillerie, Wilhel- minastraat 9 Kooi, F., brievenbeSteller, Muurhuizen 6 f Kooiman, mevr. Hendrik van Viandenstraat 5 f Kool, S., in koloniale waren, Langestraat 22 Kool, firma J., koper- en blikslagerij, loodgieterij, Utrechtsohestr. 22 Koopman, W. P., in pluimgedierte, Heiligenbergweg 5 Koopmans, H. S., onderwijzer, Soesterdwarsstraat 5 Koopman, H., sergeant-majoor infanterie, 4e Kazernestraat 8 Kooreman, W., postbode op Stoutenburg, Veldstraat 10 Kooremans, E. A, gepens. adjudant-onderofflcier, Smallepad 1 Koot, Y. van, horiogemaker, Soesterweg 37 Kole, C., koetsier, Heiligenbergerweg 37 Koppen, P. N., in Amerikaansche orgels, Kl. Koppel 29

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 203