Korstanie, 11., agent van politie, Nicasiusdwarsstraat 11 Kortbeek, L, bloemist, Soesterweg 11 Korte, S. A., electricien II. I J. S. M., Parallel weg 12 Korteweg, mej. 'l'h. E., gouvernante, Achter Luiaard 36 Kortes, A., tuinman, Smallepad 5a lvortes, Ph., landbouwer, Soesterweg 256 Ivories, Ph., behanger, Langegracht 10 Kraaijenhof. M., sigarenmagazijn en tevens tailleur, Stationsstraat 25 Kraaikamp, G., kleermaker, Nieuwstraat 10 Kraal Bz., B, in heeren- en kinderkleeding, hoeden en petten, Groenmarkt 14 Kraan, A., goud- en zilversmid, Kamperbinnenpoort 3 Kraan, mej. A., ass. telephoniste Ned. Bell, telephoonmaatschappij, Kamperbinnenpoort 3 Kraan, J., in tuinzaad en kruidenierswaren, Arnhemseheweg 43 Kraan, J., kleermaker en aanspreker, Muurhuizen 56 Kraan, J., oppasser, Drieringensteeg 2 Kraan, J., timmerman, Bissehopsweg 12 Kraan, mej. J., Breedestraat 40 Ivraan, W., onderwijzer, Zuidsingel 75 Kraanen geb. Bauer, mej. wed B., in touwwerk, Lavendelstr. 8 Kraanen, H., schoorsteenveger, Molenstraat 26 Kraanen, Ph. A., schoenmaker, in sehoenen en laarzen, Kromme- straat 1 5 Kradolfer, A. J., kleermaker, in militaire passementen, Leusder- weg 361 Kranenberg, P., ingenieur, Langestraat 76 Krapels, H. P., stationschef le kl. H. I.I. S. M., Stationsstraat 1 Ivreek geb. Zevenboom, mej. C. P. de, winkelierster, Havik 5 Kreikamp, mej. wed. 11., landbouwster, Monnikcnpad 22 lvreikamp, J., landbouwer, Heiligenbergweg 41 Kreikamp, W. E., landbouwer, Dorresteinsehesveg 2 Kremer, H., concierge militair tehuis, Lange Beekstraat 3 Kreulen, H., agent van politie, Bissehopsweg 10 Ivrieger, A. J., ingenieur, Korte Bergstraat 12 Kriz, wed. A. II., partKorte Bergstraat 17 Xroes, II., architect, Hooglandscheweg 3 Kroes, Th., kantoorbediende, schoenmakerij, in schoenwerk, Lange straat 84 Ivroeze, P. C. J. P., kapitein infanterie, Utrechtscheweg 74 Krol, mej. G. C., particulier, Langegracht 7 Ivron, P., kuiper bierbrouwerij, Soesterweg 855 Ivrook, L. J., slijter en svinkelier, Utrechtschestraat 17 Ivrook, gezusters mej., modisten, Utrechtschestraat 17

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 204