33 Kroon, mej. M. E., particnlier. 't Zand 21 Krook, P. J. I)., hoefsmid, Aldegondestraat 72 f Krudop, J. Ii., particnlier, Arnhemscheweg 5 Kruijne, mevr. de wed. H., part., Hendrik van Yiandenstraat 22 Kriisemann Jr., W. G, assuradeur, Hendrik van Yiandenstr. 34 Ivruiswijk, wed. P. N., part., Sokimmelpenninckstaat 22 Ivruyf, A. de, tapper, Hoogeweg 32 Kruvf, mej. J., de, Nieuweweg 3 Ivruyf, J. de, landbouwer, Achter Luiaard 61 Ivruyf, T. de, landbouwer, Groenesteeg 1 Ivruyf, P. de, landbonwer, Arnhemscheweg 130 Kruithof, E., onderwijzer, Havik 15 Ivrijnen, T, bierhuishouder, Soesterwcg 93 Iviihlen, H. J., van der, part., Utreehtschestraat 32 Kuiper, B. H., manufacturier, Zevenhuizen 7 Kuiper, W., manufacturier, Langestraat 122 Kuiper, G., luitenant infanterie, Zuidsingel 72 Kulve, A. te, brievenbesteller, Laaglandscheweg 9 lvulve, H. te, bierbottelaar, Arnhemschepoortswal 2 Ivulve, J. te, landbouwer, Lageweg 12 Kuilen, A. van den, schoenm., in fruit en ingemaakte groenten, Westsingel 33 Ivuntz, C. J timmerman en aannemer, Bloemendalsehe binnenp. 5 Kurpershoek, H., vleeschhouwer envarkensslaehter, Arnh.weg4648 Ivuster, G. P. M., coiffeur, Zuidsingel 1 Ivuvk, A. van, particulier, Aldegondestraat 72 Ivujjk, C. I). van, directeur Amersf. Naamlooze Yennootschap; Stoomweverij, Hendrik van Viandenstraat 33 lvuylenburg, P. van, gepensionneerd militair, Breedestraat 19 Knit, P., wisselwachtcr N. C. S., 2e Wolfertdwarsstraat 15 Kuilaars, J. M., Adj -Commies ter Secretarie, Langestraat 59 Kuyntjes, J., gepensionneerd sergeanl-majoor, Oliesteeg 1 Kuyt, J., rijksveldvvachter, Bloklandstraat 4 Kwint, A., Hooglandscheweg 30 Laak, IV. van de, gepensioneerd militair, Achter Luiaard 34 Laan, J. van der, opperwachtmeester huzaren, Muurhuizen 55 /•Laaren, mevr. wed. van, Bergstraat 20 Lablans, H., metselaar, Yalkestraat 14 Lablans, C., leerling-machinist H. I J. S., 2e II olfertdwarsstraat 7 Labrie, D., metselaar, Stellingwerfstraat 41

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 205