34 Laer, mevr. de wed J. A. van, Korte Bergstraat 21 Lagerwey, AY. H M., bamboemeubelfabrikant, Utrechtscheweg 85 Lahaije, L., hoofdconducteur H. IJ. S, Breedestraat 40 Lamaison Bouwer Co., Kassiers, Comm. in Effecten, Muur- huizen 39 Lambrechts, A., in brandstoffen en fruit, Arnhemschestraat 29 Lammerts van Buuren, J. D., afslager, makelaar, Meubelzaak, Langestraat 28 Land, mej. wed. AY. van 't, tapster, Hof 34 Land, N. Op 't, in koloniale waren, Langestraat 98 Landman, P. J tapper, Hof 20 Langen, Z. J. de, leeraar H. B. S., Hendrik van Yiandenstraat 10 Langereis, H. C., onderwijzer, Zuidsingel 71 Lange, A. de, particulier, Schimmelpenninekstraat GO Lange, lv. G. de, onderwijzer Ambachtssehool, Schinimelpenninck- straat 24 Langenbach, AAA, bakker, Stellingwerfstraat 14 Langenbergh, F. AY., conducteur H. IJ. S., Muurhuizen 4 Langeveld, L. E. D., ambtenaar H IJ. S Muurhuizen 57 Lankeren, J. A. van, machinist stoomweverij, Heiligenbergweg 56 Lansaat, H., sigarenfabrikant, in tabak en sigaren, Soesterweg 70 Larmene, J. B., opperwachtmeester bij de hoefsmidschool, Heiligen bergweg 7 Latenstein van Voorst, A., gemachtigde van de houtkoopersfirma Koekebakker, in gloed, AVestsingel 12, Magazijn Oliesteeg Leek, P. van der, winkelier in galanterien, glas etc., Havik 11 Leemrijse, H., onderwijzer, Kanipstraat 20 Leenards, Kkleermaker, Langestraat 20 Leenards, J., barbier, Leusderweg 14 Leenkneeht, P. J., kantoorbediende, Aohter Luiaard 11 Leer, A. L. van, rijkscommies, Havik 33 Leeuw, J. de, agent in gedist., Schimmelpenninckstraat 23 Leeuwe, L. de, parapluienmaker, in parapluien etc., Hof 5 Leeuwen, D. M. Storm van, kapitein infanterie, Bergstraat 13 Leeuwen, W. P majoor intendant, Regentesselaan 4 Leinweber, A. C. II. O., collecteur staatsloterij, Breedestraat 22 /Leinweber, mej. C. J. E.. huisonderwijzeres, Muurhuizen 103 Leinweber, mevr. wed. H., particulier, Muurhuizen 103 Leinweber, mej. H. A. S., particulier, Breedestraat 54 Leinweber, mevr. wed. J. C., particulier, Breedestraat 22 Leinweber, AL A., ambtenaar H. IJ. S. Ai.Kruiskamp Lensing, B. H., metselaar, St. Andriesstraat 6 Lensing, mej. wed. C., timmermansatfaire, Bloemendalschestraat 69 Lensing, J. B. F., particulier, Hoogeweg 10

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 206