.Lessen, mej. M. van, hoofd der meisjesschool, Nieuwstraat 20 'Lesterhuis, J., treincontroleur N. C. S., Tolstraat 4 Leuken, G. P. L. A. te, oandidaat notaris, Langestraat 71 Leunis, J., machinist, liuize „Nimmerdor", Arnhemscheweg 133 Leuven, B. van, winkelbediende, Nieuweweg 5 Levensverzekeringen (Hollandsche Societeit van) opgericht in 1807 te Amsterdam. Inlichtingen te Amersfoort bij de Heeren Lamaison en Bouwer en Co.; W. Croockewit W.A.zn; P. van Gelder; Mevr. wed. M. W. van Laaren; H. W. Prillevitz; A. J. Rant; Mr. A. van Traa en Mr. P. J. A. van Voorst Vader. .Levinson, M., koopman, Arnhemscheweg 36 Levy, P., flrma gebr. Levy, in lingeries, Langestraat 40 Leydekker, Eagent van politie, Plantsoen 2 Leyenhorst, E. van, landbouwer, Hoogen\veg 55 Leyenhorst, E. van, landbouwer, Dorresteinschesteeg 2 Lier, mej. J. G. van, particulier, 't Zand 27 Limburg Styrum geb. Sandberg, Douairiere van, part., Utr.weg S7 Limpers, mej. wed. H, particulier, Kleine Spui S Linden, C. A. J. J. van der, luit. plaats. adj., Schimmelp.str. 43 Linden, J. van der, postkantoorknecht, Kleine Nachtegaalsteeg 43 Linden, J. H. van der, particulier, Pieter Pijperstraat 21 Linden, A. van der, landbouwer, Birkt 5 Linden, W. van dei-, kleermaker, Mooierstraat 10 Linden, W. van der, kleermaker, Utrechtschepoortwal 8 Linden, W. van der, (firma van der Linden /.n.) kleermakers, Westsingel 26 Lindenhovius, E., onderwijzer, Utrechtscheweg 29 Lirtdenhovius geb. van Loon, mevr. wed., part., Utrechtscheweg 29 Lingen, M. van hoofd R. C. Jongenssehool, Lapgegracht 9 Loenen, B. van, landbouwer, Lageweg 17 Loevezijn, geb. van Loo. Mej. G. E. van. Havik 12 Lodder, E., brievenbesteller, Aldegondcstraat 48. Ijogt, C. van der, boomkweeker, Soesterweg 151 LoM, J. C. van der, in kruidenierswaren Kruiskamp 37 Lohman geb. Brom, wed. P. H. A. (iirma Waterschot Co.) ia b comestibles, Langestraat 43. Lehman, J. A. .T., winkelier, in galanterien, Langestraat 37 Lokhorst, gebroeders, landbouwers, Hoogeweg 51 Lokhorst, B., timmerman, Muurhuizen 65 Lokhorst, W., timmerman, St. Andriesstraat Lokhorst, G. van, tapper, Breedesteeg 17 Loo, J. van, part. Langegracht 30 Loo, van, G. A. broodbakker, Kampstraat 8S Loo, van J., leerling Mach. 1 kl. H. IJ. S. Pieter Pijperstraat 23

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 207