89 x Mink Schol, J., tandarts, Langestraat 124, Spreekuur 910 en I tot 2. Voor minvermogenden Maandag- en Vrijdagochtend 8—9. Minnen, P. van, tapper, Breedestraat 1 Misset, firina Gez., modisten, Varkensmarkt. 5 Moer, J. L., van dcr, kapt. infJohan van Oldenbarneveldlaan 28 Moerman Jr., C., onderwijzer, Oude Vlasakkerweg 88a Mol, A. I., parapluiemaker, schoorsteenveger, Kamperbinnenpoort 7 v Mol, A. M., le luit. inf., Johan van Oldenbarneveldlaan 8 Mol, J., militaire kleermaker, Westsingel 10 Mol, J., schoenmaker, Muurhuizen 109 Moll, dr. J. II., rector van bet gymnasium, Utrechtscheweg 14 Moller, G. P., ambtenaar H. IJ., S. M., Puntenburgerlaan 1 Mooien, H., leeraar ambachtsschool, Langestraat 31« Moorselaar, M. van beamte H II. S. M., Soesterweg 228 Morel, P. W. I., ambtenaar H IJ. S., Wilhelminastrart 2 Morre, H. J., koopman, Bloemendalschestraat 18 Morren, H. H. E., arts, Langegracht 28 Morsink, W. L., in vleeschwaren en comestibles, Langestraat 39 Mostertman, G. timmerman, bouwkundige, Scbimmelpenkade 2. Mostertman geb. Tammeling, wed. tapster, Koningstraat 43 1 Mounier, C. L. D., part. Pieter Bothstraat 3 Mourik, C. van, kleermaker, tapper en bierhuiskouder, Cafe den Dom van Utrecht, Oude Vlasakkerweg 1 Mouthaan, P. A., conductcur II. IJ. S. MSoesterweg 39 Mulder. J. C. G., coupeur, Heiligenbergweg 5 Muller, J. M., Kapitein Inf., Persijnstraat 10 Miiller, geb. Ivamp, mevr. wed. E. G., Bergstraat 28 Muller, G. L., commissionair in effecten, Bergstraat 28 Muller, J, Th., kapper, Langestraat 71 Munninkhuizen, G. A., commies Secretarie, Schimmelpenninckstraar 4 Munster van A. J, agent levensverz. maats. Withoosstraat 1 Munster, G. E. S. van koflistroopbrandster Weversingel 41 Munster, .1. II. van, koster r. c. kerk 't Zand 29 Munster. J. M. van, pettenmaker, aanspreker, Langestraat 114 Munster, L. A. van, koster begraai'plaats, Utr. weg 26 Munster, L. A. van, conducteur H. IJ. S., Weversingel 34 Muts, A. van der, schilder, Breedestraat 27 Muts, E. J. van der, kleermaker, Lieve Vrouwestraat 29 Muys, A., koopman in visch, Bolderstraat 18 Muys, G., mandemaker, winkelier in boutvverken, Langestraat 114 Muvs, JL., kapper, Langestraat 30 Muys, W., in visch, Achter 't Oude Weeslmis 18 Muyzert, B., sigarenmaker, Bisschopsweg 75

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 211