Ooik, P. van, broodbakker, Arnhemscheweg 109 Oomkes, H., opzichter mach. H. IJ. S., Soesterweg 38 Ooms, C., remmer H. IJ. S., Leusderweg 00 Oorschot, J. van, sergeant-maj.-tit. 3e Kazernestraat Oorsohot, J. van, gepensioneerd militair, Hoogeweg 15 Oostennan, W. C., onderwijzer, van Asch van Wijckstraat 17 Ooslerveen, M. 11. N., in koloniale waren en wijnen, lid van den gemeenteraad, Langestraat 46 en Arnhemschestraat 11 Oostinjen, P. .1., schiider, Flierbeekstraat 7 Oostveen, J. P. van, tuinman en winkelier, Wolfertstraat 29 Ooijen, A. A. van, melksalon, Arnhemscheweg 40 Os, A. G. van, leeraar H. B. S., Hooglandscheweg 20 Otte, .E., koffiehuishouder, handelaar in wijn, bier, gedistilleerd, ELeiligenbergweg 2 Otten, A. J. J. M., kapelaan, 't Zand 31 Ottenhoff, L. A. M., luit. inf., Arnhemscbestraat 5 Otto, J. J., klerk, Aldegondestraat 93 (Judraad, mej. H rijkslelephoniste, Zuidsingel 64 Oudraad, G., in sigaren, tabak, koffie en thee, Zuidsingel 64 Ouwerkerk, P., loopknecht, Mooierstraat 23 Ouwerkerk, C. van, leeraar ambachtsschool, Tolstraat 8 Ouwerkerk, C. van, schoenmaker, Arnhemschestraat 23 Ouwerkerk, J. M. van, notarisklerk. Zuidsingel 21 Ouwerkerk, T. van, postambtenaar, Zuidsingel 21 Overbeek, G., part., Weversingel 26 Overbeek, J. B., leerling machinist, Soesterweg 23 Overbosch, A., rijksveearts, plaatsvervangend districts-veearts, Muurhuizen 79 Overeem, J. schiider, Arnhemscheweg 84 Overmans, A., ambt. H. IJ. S., Stellingvverfstraat 28 Paardekooper, J. E., r. c. kapelaan, 't Zand 31 Padberg, P. B., part., Vijverstraat 11 Palm, A., adj. insp. van politie, Johan van Oldenbarneveldlaan IS Palm, mevr. de wed. W., .lohan van Oldenbarneveldlaan 18 l'almen, J. 11,., part. Utrechtscheweg 99' Pannekoek, EL., brievenbesteller, Achter Luiaard 33 Paping, mej. A. M., Nieuweweg 3 Paris, H. J., part., Korte Bergstraat 7 Pauw, H., boekhonder, Arnhemscheweg 60'' Pauw Gerlings, 2e luit. veld.-artZuidsingel 40 Pavert, J. H. van de, spekslager, Pepersteeg 2

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 216