43 Pavert, N. W. van de, schilder, Bloemendalschestraat 43 Peerenboom, K., bakker, Nieuwstraat 29 I'eerlkamp, H., partieulier, Utrechtscheweg 73 Peeters, A., gepeus. hoofd der school, Arnkemscheweg 15 i Pekelharing, J., apothekersbediende, Utrechtscheweg 17 Pel, mej. E. H., part. Arnhemschestraat 9 Pel, M. H. en W. B. part., Arnhemschestraat 9 Pels Rijcken, J. C. J., inspecteur der rcgistratie, Wilhelminastraat 3 Peperzak, J. J., verzekeringsagent, Aldegondestraat 79 Peppink, J., in schoenwerk, schoenenmagazijn, Langestraat 10 Pesi, L., badmeester, Leusdervveg 36 Pet, J. A., luit. inf., Schimmelpenninckstraat 50 Petten, G. H., ambt. N. C. S., Hot' 16 1 Petter, A. D., generaal ma.joor comm. 4e divisie, Johan van Oldenbarneveldlaan 24 Peters, A. J. P., opperw. esc. ord. Buiterstraat Peters, H., in wild, Utrechtschestraat 40 Peters, W. A., mililair kleermaker, Krommestraat 55 Peters, W., in wild, Hoogeweg 39 Peyrot, dr. P. H., leeraar gymnasium, Zuidsingel 36 Pevrot, E. J., partieulier, Bergstraat 3 .Pfan, I. P., part., Utrechtscheweg 101 Philippo, D, broodbakker, Havik 11 Pieck geb. Kontelaar, mej. wed. J. part Krommestraat 18 Pieper, mevr. wed. J. H., part. Nieuwstraat 15 Pijl, L., adj. onderoff. Huzaren, Ruiterstraat Pijpekamp, E. van de, in fruit, Yijverstraat 25 Pijpers, A., schoorsteenveger, stadsomroeper, Kl. St. Jansstraat 9 .Pijpers, mevr. de wed. part., Schimmelpenninckstraat 7 Pijpers, W., schoenmaker lc reg. veld, art., Hessenstraat 15 Pittlo, mej. C. Gpart. Breedestrart 22 'Plank, G. M. van der, partieulier', Utrechtscheweg 62 Plank, J. van der, procuratiehouder, verzekeringsagent, Kampstr. 31 Plante geb. Bijl, mej. A. M., naaistcr, Westsingel 37 Plante, W., remmer II. IJ. S., Soesterweg 25S Plateringen, J. J. van, sigarenfabrikant, Weverssingel 37 Ploeg, J. H. van der, ketelmaker, Aldegondestraat 89 x Plomp, C. J., ontvanger der Begistratie, lid van den Gemeente- raad, Heiligcnbergweg 4 Ploos van Arnstel, mej. C. M., damesgesticht, Soesterweg 11 Poel, J. van der, onderwijzer, Leusderweg 25 Pol, A, van de, waschbleeker, Achter Luiaard 63 Pol, A. van de, timmerman. Koningstraat 7 Pol, Th. F. van der, photograaf, Korte Beekstraat 5

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 217