Q 45 Putten, E. van, glazenwasscherij, Aldegondestraat 47 Quarles van Ufford, K. F., le luit. Artillerie, Heiligenbergweg 25 Quint, C. A., conducteur, H. IJ. S. M., Soesterweg 8521 Raalte, M. van, in manufacturen, Langestraat 38 Raay, J. van, sigarenfabrikant, Mnurhuizen 28 Radersma geb. van den Berg, mej. de vied. J., in thee, Kleine Spui 42 Radersma, J. W., onderwijzer, Kleine Spui 42 Raebel, F. J., administrateur, garnizoens-kleedingmagazijn, Kieuw- straat 22 llaebel, G. J., sergeant inf., Leusdenveg 48 Ramakers, L., part., Kleine Koppel 16 Ramselaar, C., broodbakker, Bloemendalsehestraat 14 llamselaar, K. H., stoffeerder, Hoogenweg 11 Ramselaar, Mtapper, Kleine Koppel 6 Ramselaar, M. A., in manufacturen, Krommestraat 4 Ramselaar, T., vrachtrijder, Stoovestraat 18 Ramselaar, W. C., brood- en koekbakker, Bloemendalschestr. 16 Randwijk, mej. H. M. van, part., Wolfertstraat 50 Ran, T ,T., muzikant inf., Lange Beeksfraat 9 Rauh, F., leeraar gymnastiek tl. B. S., Schimmelpenninckstr. 26 Ravesloot, B., part., Arnhemscheweg 31 Ree, B. van, wagenmaker, Hoogeweg 70 Heede, J. H. van, luit. Artillerie, Langestraat 42 Reeders geb. Bijtelaar, mej. wed. M. H. E, gemeentevroedvrouw, Westsingel 24 Reems, H. J., rijkneeht, Appelmarkt 10 Reems, M. D., schilder, in kruidenierswaren, suikcrwerken etc., Langestraat 78 Reepinaker van Belle, .1. L, assuradeur, Puntenburgerlaan 25 Regenboog, H., particulier, Arnhemseheweg 642 Regtien, C., spekslager, Achter 't oude Stadhuis 8 Reiehmann, H., hotel- en koffiehuishouder, restaurateur, Langestr. 57 na 1 Mei Koninginnelaan 1 NReigersberg Versluys, Jhr. S. M. van, hoofdcommies secretarie, Utrechtscheweg 90 V Reiman, J. D., accountant, lid le klasse v. d. Nederl. Bond van accountants, Regentesselaan 1 Reimerink, H., weefmeester fabr. wev., Heiligenbergweg 58

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 219