Reinboud, mej. wed. C. M., in kruidenierswaren, Krommestraat 25 Reinboud, J. M., kleermaker, aanspreker, Hof 20a Renes, J., bediende, aanspreker, Muurhuizen 71 Rengers van Warmenhuizen, E. H. Juckema van Bnrmania baron, luitenant HUzaren, Arnhemsebeweg 2 Renz, J., adjudant onderofficier d.d officier veld-art., Ruiterstr. 6 vReuten, J. M., commiss. in hout, Wijersstraat 2 Reuver. mej. A. de, binnenmoeder, St. Elisabethsgasthuis, Muur- lmizen 31 Reuver, H. H. de, (firnia Gebr. Hamers), koopman, Langestraat 110 Reijden, W. van der, timmerman, koster ger. kerk, Zuidsingel 34 Reijkers, C. W. F., gepens. sergant infanterie, in sigaren, etc. Beekesteinsehelaan 34 Reijmers, G. J., slachter, Elleboogsteeg 14 Reijnst, Jhr. P. H., bankier, Langestraat 75 Reynders, dr. H. .1., conrector van bet gymnasium, Wijersstraat 1 Reijners, S. B. (firiria Reijners en Kraayenest), koper- en blik- slager, loodgielerij, Kampstraat 17 Rhijn, L. J. van, militair paardenarts le klasse, Beukenlaan 4 Richard Sr., G. G. A. F., ambtenaar H. IJ. S. M., Utreehtschew. 107 Richard Jr., G. G. A. F., ambtenaar II. 1J. S. M., Tuinstraat 9 Richard, P. L., ambtenaar H. II. S. M., Utrechtscheweg 107 Rieber, L. J., luitenant infanterie, Utreehtscheweg 5\d Riemer, G. G. N. de, gepens. onderofficier, Tuinstraat 12 Rieubergen, F. C. H., commies H. IJ. S. M., Schimmelp.str. 48 Riezebos, G., goud- en zilver-winkelier, Langestraat 8 Rijke, C. de, stalbaas gem -reiniging, Kl. Koppel 31 Rijnsbergen, J. V., muzikant 5e regimeat infanterie, Havik 29 Rijnsburger, W., gepensioneerd ambtenaar, Borstraat 8 Rijsdam, P., reiziger, Stellingvverfstraat 28 Rikkers, J. L., partieulier, Korte liergstraat 14 Riksen, R., tapper, Achter 't oude Stadhuis 1 Riksen, W., stoker, Eerste Wolfertdwarsstraat 16 Rintel, E. Ph., in manufacturen en confeetie, Zuidsingel 11 Rintel, Jin manufacturen en confeetie, Hendrik van Vianden- straat 24 Rintel, M. Ph., in manufacturen en confeetie, Varkensmarkt 8 Ritsma, H., luit. infanterie, Paulusbuislaan 8 Roelt'sema, L., luitenant huzaren, Langestraat 74 Roemer, mevr. de wed. N van de, part., Groote Koppel 10 Roemer, H. 1). van de, reiziger, Groote Koppel 10 v Rood, mevr. de wed. J. van, van Persijnstraat 2 Roodestein, C., makelaar, Kerkstraat 2 Roos, J. D., broodbakker, Bloemendalschestraat 41

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 220