s 17 Roos, L. M., particulier, Achter do Potkamp 13 Rooy, G. de, opzichter H. IJ. S. 11., Lange Beekstraat II Rosbach, mej. J. A., in garen en band, Langestraat 68 Rosier, J., kleermaker, Groote St. .Tansstraat 3 Rosier Sr., J., verzckeringsagent, Kampstraat 81 Rosendaal, P., winkelier, Sehimmelpenninokstraat 15 Rosseau, L. Akuiskneeht, Utreehtseheweg 22 Rossem, H. van, kleermaker, Arnhemsehestraat 26a Rossum, W. C. van, sergeant infanterie, 3e Kazernestraat Rost, N. E., kapitein-kwartiermeester, Zuidsingel 11 Rouffaer, H. C., luitenant infanterie, Bergstraat 11 Roukens, P. H., luit. kwartiermeester, Zand 23 Rouwendal, P., tapper, Appelmarkt. 9 Rouwendal, E landbouwer, Hooglandscheweg 1 a Rouwhorst geb. de Bruin, mej. wed. J. B., part, Zwanenhalssteeg 3 Rouwhorst, G. H. varkenslager, Havik 32 Rouwhorst, J. B., bakker, Langestraat 102 I Roy van Zuydewijn, mevr. de wed. de, particulier, Arnhemseheweg 1 Ruempol, W. P., kapitein infanterie, Hendrik van Yiandenstraat 7 lluempol Ilamer, H. I. luit. inf. Sehimmelpenninokstraat 21 Ruitenberg, Hz., li., kleermaker, Utreohtschestraat 21 Ruitenberg, C. mr. metselaar, Westsingel 2 Ruitenberg, E. .1., bouwkundige, makelaar, Weversingel 11 Ruitenberg, D. J. mach. H. IJ. S, Stellingwerfstraat 68 Ruitenberg, D., bakker, Kortegraeht 21 Ruitenberg, G., sehilder, in kruidenierswaren en gedistilleerd, Langegracht 18 Ruitenberg, M., brievenbesteller, Bisschopsweg 97 Ruitenberg, W., particulier, Vijverstraat 1 lluller geb. Kroes, mej. wed. van, part., Bergstraat 3 Ruller, E., van, boekhouder, Bergstraat 3 lluller, II. van, sigarenfabrikant, Arnhemsehestraat 26 Rutten, J. A., sergeant-tamboer inf., 2e Kazernestraat 16 v Ruijs, I)., in tabafc en sigaren en koloniale waren, sigarenfabrikant, Arnhemseheweg 11 Ruijs, H. J., sergt. maj. inf. 3c Kazernestraat 1 Ruijsch, J., broodbakker, Utreehtseheweg 36 1 Ruijter. geb. Heesink, mevr. de wed. de, Wilhelminastraat 11 Ruijter, C. de, militaire zadelmaker, Havik 6 Ruyven, B. A. van, in ijzerwaren, Langestraat 11 Salemink, Th. J. J., reiziger, Pepersteeg 2 y Salomons, W., architect in bouwmaterialen, Arnhemsehestraat i

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 221