4(J Schilstra, E., wdchtm. veld-art., Ruiterstraat 10 Schliehe, E. J. E., in manufacturen, Utrechtschestraat 12 Schmit, J. V. W., partienlier, Soesterweg 891 Schneider, J. E. L, part., Primes Marie-laan 2 Schneiders, J. E, luit. int. Arnhenisckestraat 5 Schoenman, It. J., varkensslager, Zuidsingel 67 Sckoenmakers, J., schoen- en laarzenwinkel, St. Andriesstraat 26 Scholte, A., broodbakker, Groote Spui 33 Scholte, A. J., sergt-majoor 2e Kazernestraat 9 Scholten, P., schipper aan boord Schonfeld, E., part., Langeslraat 104 Schoonbeek, G. Apart., Hendrik van Viandenstraat 30 Schoonderbeek, wed J., tapster, Lieve Vrouwestraat 14 Schoonderbeek, A., landbouwer, Ilooglandscheweg 12 Schoonderbeek, G., landbouwer, Hoogeweg 28 Sehoonderbeek, W, landbouwer, Kleine Koppel 30 Sohooleman, B., electricien, Parallelweg 8 Schooneveld, D van, gemeenle-opzichter, Bloklandstraat 3 Schoonhorst, J. van, in aardewerk en klompen, Krommestraat 2S bclioterman, J. A., sigaren, wijn- en cognachandel, opperbrand- nieester, Utrehtschestraat 34 Schothorst, Dr. W. van, leeraar II. B. S, Beekesteinsehelaan 22 Schouten, D., sigarenmaker, in koloniale waren, Arnhemscheweg 26 Schouten, M., timmerman, Bissehopsweg 14 Schouten, W., sigarenl'abr., in tabak en sigaren, Nieuwstraat 5 Schouten, W. TC., Bissehopsweg 82 Schouw, M. J., winkelier, Soesterweg 191 Sehouwenburg, J. E. N. D. E., adj. onderoffieier, inf. Kazerne 2 Sehreuder, C., timmerman, Bissehopsweg 77 Schreuder, dr. H. W., arts, Zuidsingel 18 Sehreuders, M. M., onderwijzeres, Pieter Pijperstraat 37 Schreuders, M., slaapsteehouder, St. Jorisstraat 56 SchroefF, H. M. van der, gep. kap. PI. Adj., Hendrik van Vian denstraat 8 Schroeff, J. C. van der, Inrichting voor Gymnastiek, Heilgymnastiek en Massage, Hendrik van Viandenstraat 8 Schuilcmangeb.V olbers,mej. wed.O., spekslagersad'aire, Langestr.69 Schuilenberg, ,1., tapper en bierbottelaar, Kl. St. Jansstraat 2 Schuuenburg, A., gepens. commies telegr. Schimmelpenninckstr. 14 Schuld, D. A., tapper, paardenkooper, Eampstraat 47 Schutte, A., leerling-machinist, H. IJ. S., Soesterweg 85s Sehutte, L.. luitenant infanterie, Utrschtscheweg 80 Schutte, .1. P., geb. L. Wolf, mevr. de wed., part., Utr.wea' 80 Schuur, D. Chr., ondervvijzer, Bergstraat 3

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 223