53 N Stenfert Kroese, Mr. Dr. J. G., gemeente-secretaris, Johan van Oldenbarneveldlaan 10 Steinbuch, W. J., kapitein infanterie, Korte Bergstraat 1 Stenfert, H. W., in manufacturen, Langestraat 86 Stheeman, mr. A., partieulier, Utreehtselieweg 6 Stichter, 0., wasch- en strijkinrichting, Bloklandstraat 8 Stilting, H., machinist, Kleine Koppel 261 Stoel, H., machinist II. [J. S. M., Stellingwerfstraat 9 Stoetzer, C. H., stafmuzikant, Krommestraat 5 Stoffels, E., kunstschilder, Nicasiusstraat 6 Stoker, Ain koloniale waren, Hof 48 Stokkum, J. A. van, kachel-, grof- en hoefsmid, Kampstraat 82 Stokkum, Th. J. van, kaehel- en grofsmid, Hoogeweg 16 Stolberg, MArnhemscheweg 60 Sloll, mej. F. M, leerares Industrie- en Huishoudschool, Hendrik van Viandenstraat 19 Stolp, EL, ingenieur H. IJ. S. M., Arnhemscheweg 21 Stoopendaal, J. A., schilder, Westsiugel 29 Stoove, C. A., broodbakker, Utrechtschestraat 23 N Stoppelaar, A. de, partieulier, Plantsoen 3 Stork, B., barbier, Langestraat 90 Stork, J., handelsreiziger, Stationsstraat 33 Stork, W., tapper, bierbottelaar, Zevenhuizen 1 Storm Buijsing, R. Dluitenant artillerie, Langestraat 30 Storm, A., kleermaker, Weverssingel 36 Storm Jr., J. H., fabrikant, Arnhemscheweg 19 Storm, J. II., scheikundige, Arnhemscheweg 19 Stotijn, mej. W. J., partieulier, Stationsdwarsstraat 2 Stiver geb. Vat, mej. wed. C. F. A., in kruidenierswaren, Utrecht schestraat 13 Stover, mej. C. M. en C. M. M., part., Utrechtschestraat 22 Stover Sr., D. A., partieulier, Utrechtschestraat 22 Stover Jr., D. A., stucadoor, Utrechtschestraat 22 Straten, L C. van der, stoffenverver, Bloemendalschestraat 11 Strietman, J. F., ladingmeester H. 1J. S., Soesterweg 29 V Stroeve, J., gepensioneerd kapitein infanterie, Hof 44a Strohe, W. G., partieulier, Soesterweg 136 St.roober, A. F., boekenhandelaar, Langestraat 7 Stroop, J., partieulier, Pieter Pijperstraat 15 Struve, .1. D., verzekeringsagent, marktmeester, Weverssingel 10 Struve, R., boekhouder, Hendrik van Viandenstraat 26 Strijbosch, J. H. A. L., luitenant infanterie, Langestraat 15 Strijkers, mevr. de wed. J., Schimmelpenninckstraat 25 Stuart, E. G. J., mevr. de wed., Hendrik van Viandenstraat 40

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 227