XT -s T7" Tommel, J., in brandstoffen, Valkestraat 35 Thonhauser, H. J. W., wachtmeester veld-artillerie, Ruiterstraat 13 Tonis, W. H., soboenmaker en winkelier, Krominestraat 20 Tol, YV. van, machinist H. IJ. S. M., Aldegondestraat 81 Top, W., gepensioneerd niilitair, YVeltevreden 4 Tourton Bruijns, T. W., gepens kapitein O.-I. Leger, Kampstraat 34 - Traa, Mr. A. van, advocaat en procureur, Muurhuizen 9 Treure, J., korenmolenaar, Lageweg 10 Trigt, J Th. van, particulier, Wolfertstraat 27 A Troinp van Hoist, A. M., majoor commandant der rustende schut- terij, lid van den gemeenteraad, Soesterweg 2 Troulder, Ph., in manufacturen en beddenarlikelen, Langestraat 133 Tuinstra, E., brig. maj. rijksveldwachter, Utrechtscheweg 19 Tweel, mej. D. van den, particulier, Bloemendal 24 Tweel, P. van den, landbouwer, Iloogeweg 59 Tweel, W. van den, landbouwer, Liendertscheweg 12 Uding, J. A., sergeant-majoor-titulair, 3e Kazernestraat Uithoorn, Gez. van den, in modes, Langestraat 80 Unen, J. G. van, tapper, melksalon, in wijnen en bieren, Stations- straat 23 Utens, J. YV., militair schoenmaker, St. Andriesstraat 7 v Utzmann, J., gep. Maj. O. I. L., Paulus Buyslaan 2 TJtzmann, mej. E. M. van, particulier, van Asch van YVyckstraat 15 vUylenburg, mej. C. J. M., particulier, Kortegracht 17 Vaal, J. YV. de, huis- en decoratieschilder, Kampstraat 56 Y'aleton, mej. M. R., particulier, Gr. Koppel 8 Y7alewink, J. J., particulier, Groote Koppel 4 Y'alk, J. de, aanspreker, kassiersbediende, Kortegracht 12 N\ alk, M. W. van der, kunstschilder, Kleine Nachtegaalsteeg 1 Y'alkenburg, H. S., boekhouder, Leusderweg 36 Valkenhoef, G. van, meubelmaker, winkelier, Westsingel 50 alkenhoef, H. van, tapper, in kruidenierswaren, Kampstraat 77 Y alkhotl', J., boekhandelaar, uitgever, IJtrechtschestraat I1 Yrallentgoed, T., inspecteur levensverzekeringm. Puntenburgcrlaanl7 Y'aneveld, H., in beddenartikelen, Krommestraat 47 Yrastert, Chr. J., pastoor, Langegracht 4 Y astenhurg, W., logementhouder, Utrechtschestraat 19 Yreen, Andre van, tailleur, Soesterweg 14

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 229