Veen, A., hoofd der school Puntenburgerlaan, Wolfertstraat 50 Veen, C. van, tapper, Zogstraat 13 Veen, G. van, vrachtrijder, Groote Haag 30 Veen, H. van, sehuitenvoerder, Groote Spui 11 N Veen, E. M. van, ingeniour H. IJ. S. Wijersstraat 4 Veen, geb. Sehoenman, mej. wed. H. van, particulier, Leusderweg 30 Veen, J. II. van der, onderwijzer, Arnhemscheweg 58 Veen, J. van, particulier, Havik 36 Veen, J. M. van, tiinmerman, achter Arnhemsehe poortwal 29, 31 Veen, N. van, hoofd der school, Koningstraat, Kampstraat 3 Veen Jr., P. van, huis- en decoratieschilder, Arnhemschestraat 14 1 Veenendaal, 1)., kassiersbediende, tafelbediende, aanspr., Kortegr. 7 "\Veenendaal, G. G., boekhandelaar, Langestraat 33 y Veenendaal, J. H. A. W., banketbakker, Langestraat 108 Veenendaal, J. C., koffermaker, Kreupelstraat 7 Veenendaal, Az., J., metselaar, Westsingel 1 Veenendaal geb. van Eeden, mej. M. H., strijkster, Nieuwstraat 3 Veer, mej. B. en G. van der, part., Havik 31 Veer, B. F. van der, schoenmaker, Muurhuizen 61 Veer, mej. wed. C. van der, inglas en verfwaren, Krommestraat 40 Veer, C. J. van der, koopman in groenten, Bloemendalsehebinnenp. 4 Veer, Ii. van der, waschbleekerlj, Metgensbleek 1 Veer, J., lood en zinkwerker, Soesterweg 15 Veer, J. van der, schoenmaker, Breedestraat 88 Veer, J. van der, broodbakker, in kruidenierswaren, Soesterweg 126 Veger, N., conducteur H. IJ. S., Utrechtscheweg 41 Veldhuizen, J., landbouwer, Krommestraat 48 Veldhuizen, W., in fruit en groenten, Appelmarkt 12 Veldman, W., agent van politie, Breedestraat 19 Vels Ileijn, N. in koloniale waren, lid van den gemeenteraad, Varkensmarkt 9 Veil, J. E. van der, in kruidenierswaren, Zwanenhalssteeg 2 Vennis, A., melkslijter, Heiligenbergweg G8 Verbeek, D particulier, Zuidsingel 4 Verbeek, J. W„ smid, Soesterweg 37 Verburg, A. A., onderwijzer, Tuinstraat 1 Vergouw, B., particulier, Leusderweg 56 Verhaar, J. O., vuurwerker H. IJ. S., Stellingwerfstraat 16 Verhaar, H. G., onderwijzer, Krommestraat 34a Verhaar, Th., suikerballenmaker, Krommestraat 31 Verheuvel. H, timmerman, Achter Arnh. poortwal 5 Verheij Sr., H. M., mr. schilder, Westsingel 22 Verheij, J. H., bouwondernemer, Stationsslraat 27a V erkerk, H. M. G., kunstschilder, Heiligenbergweg 13 4

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 230