"\7s7~ 59 Vrije, D. de, koedrijver, Molenstraat 14 Vrije, H. de, oppasser, tafelbedieude, aanspreker, Hellestraat 24 Vulpen, J. van, ambt. II. IJ. S. van Aseh van Wijckstraat 5 Vulpcn, W. van, landbouwer, Lageweg 16 Vuurst, T. van de, landbouwer, Isseltschewog 2 Vuurst, I). van de, koopman, Zuid-Singel 22 Waag, A. J. van der, part', Puntenburgerlaan 2* Waal, P. de, reiziger, Tuinstraat 8 Wagenaar, A., groot- en kleinhadel in aardappclen, Muurhuizen 29 Wageningen, mej. C. van, Langestraat 74, liliaal van „a la Ville de Lyon," Amsterdam Wageningen, J. van, kleermaker, West-Singel 26 Wagl, II spoorwegbeambte H. IJ. S., 2e Wolfertdwarsstraat 11 Wal Kz., J. van der, boter- en melkfabrikant, Wijerstraat 7 Walet, A., landbouwer, Aehter 'toude Weeshuis 22 Walet, A., landbouwer, Leusderweg 11 Walet, E., srnid H. I J. S, Wolfertstraat 18 Walet, P., tapper, Havik 38 Waltmann Co., Ass.-Makelaar, Arnhemschestraat 7 Wamel, B. van, wachtm. liuzaren, lluiterstraat 12 Wamelen, J. C. A. van, stalhonder (firma Kleber en van Wamelen) Westsingel 47 Wandelen, W. J. van, kleermaker, concierge 11. C.jongensseholen, Breedestraat 16 Wandelen, J. W. K. van, schilder, Kleine Spui 28 ^Want, C. P. M. van der, leerares boekhouden M. O., Paulus Buyslaan 6 Want, C. van der, boek-, kunst- en bandelsdrukkerij, Bcekenst. laan 38 Want, mevr. de wed. P. van der, Paulus Buyslaan 6 Want, mej. W. van der, part., Muurhuizen 91 Wapstra, A., opzichter machinist II. IJ. S. M. Puntenburgerlaan 9 N Warnsinck, mevr, wed. J. P. M., part., Johan van Oldenbarnev.l. 32 Wart, E. van der, timmermau en aannemer, Bloemendalsehestraat 9 Wassenberg, B. C., kantoorbediende, Hof 46 Wassenberg geb._ Woudenberg, mej. G. modiste, Stad Parijs, Hof 46 Wassink, G., timmerman, aannemer, St. Andriesstraat 22 Water, li. van de, meubelmaker, Burgerbuurt 18 Waterschot Co., in Comestibles, Langestraat 43 Watervis, T., Leeraar in het Boekhouden, Beekensteinschelaan 30 Weelderen, W. G., gepens. ambt., Schimmelpenninckstraat 29

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 235