"5T Z 03 Woudenberg, W. P. varkensslager, Langegracht 19 Woudstra, J. directeur der Maatschappij tot weezenverpleging in het huisgezin „Zandbergen," Woestijgerweg 41 yWrangel aut Lindenberg, jkbr. E. W. von, ritmeester, huzaren, Beekensteinschelaan 36 Yken, E. van, schipper, Wolferstraat 4 Yken, J. van, sckipper, Kleinc. Ivoppel 1 Yperlaan, mej. J. C., onderwijzeres, Achter Luiaard 42 Yperlaan, mevr. wed., particulier, Achter Luiaard 42 Zachte, H. J., adsp. 11. IJ. S., Pieter Pijperstraat 9 Zadoks, M. godsdienstonderwijzer Ned. Isr. gemeente, Kampstraat 44 k Zalingen, A. J. van, banket-, koek- en broodbc^kerij, Langestraat 1 Zalm, M. A. van der, agent van politie 3e klasse, Soesterweg 107' Zeeman, P. W. L. onderwijzer, Lange Beekstraat 12 Zeggelaar, J. agent van politie 3e klasse, Vlasakkcrweg 20 Zegwaard, P. hoefsmid, Kampstraat 70 Ziegeler, Dr. K. E., officier van gezondheid 1 klasse, llendrik van Viandenstraat 1 Zijl, D. van, landbouwer, Heiligenbergweg 62 Y Zijlstra, 11. directeur der gemeente-gasfabriek, Smallepad 4 Zijst geb. Chochius, mevr. wed. Mr. J. G. A. van, Kortegracht 17 Zoete, S. de, uitdrager, Utrechtschestraat 33 Zoetmulder, D. in gist, honingzoet, Westsingel 11 Zondervan, A., gep. opzichter H. IJ. S., Utreehtscheweg 63 Zoo de Jong en van Ophoven, firma, van der, kassiers en com- missionairs in effecten, Westsingel 43 Zoo de Jong, C. van der, particulier, Lavendelstraat 9 Zoo de Jong, G. J. van der, apotheker, Langestraat 9 Zuilen, Th. van, schilder, Breedestraat 8 Zwan, LI. in boter, kaas en eieren, Hof 32 Zwart A. de part. Schimmelpenninckstraat 18 Zwart, B. adjudant-onderofflcier, 4e inf.-kazerne, Leusderweg 39 Zweers, mej. C., onderwijzeres, Kampstraat 7 1 Zweers, G. W., handelsagent, Sehimmelpenninckstraal 10 Zwep, G., remmer II. IJ. S., Leusderweg 9 Zwol, C. van, timmerman, Muurhuizen ill Zwol, C. van, metselaar, Krommestraat 49 Zwol, Sr., L. T. van, timmerman, Vijverstraat 14 Zwol, Jr., L. T. van, timmerman, Krommestraat 53 Zwijndrecht, H. A. van, luitenant artillerie, Utreehtscheweg 61

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 239