43 een dertiglichtsmeter f 0.50 per maand. vijftig ,,0.75 zestig 1— tachtig 1.25 honderd 1.50 honderdvijftig 2.— tweehonderd 2.50 Gedcellen van inaanden worden voor geheele berekend. Muntgas. De prijs hiervan bcdraagt 7'/2 cts. per M3. Het muntgas wordt alleen geleverd aan bewoners van huizen, die een werkelijken of bij cigen woning gesehatten huurpriis heb- ben van ten hoogstey.3.per week. In zoodanige woning wordt een drieliehtsmuntgasmeter geplaatst. De gasverbruiker ontvangt in bruikleende muntgasmeter, huisleiding van hoogstens 25 M. buislengte, twee toestellen met branders, enz. voor het branden van licht- en twee voor het branden van kookgas, alsmede hoogstens een .VI. gasslang. Bij aanvrage tot plaatsing van een muntgasmeter met toe- behooren moot een waarborgsom van 2.50 door den aanvrager bij den Directeur der gasfabriek gestort worden. Wanneer men net gebrink van den muntgasmeter door verhuizing of omandere redenen met meer wenscht, moet binnen eene maand de aanvrage gescmedenals wanneer men naar het oordeel van den Direc teur geheele ot gedeeltelijke leruggave van het gestort bedrasr ontvangt. Leiding, muntgasmeter en toestellen bliiven het eigendom der gemeente. Belasting op de honden. Voor iederen hondy 3.en voor elken waak- of trekhondy 1.50. P0STERIJEN en TELEGRAFIE. J. D. Doorman, It N. L., Inspec.teur der posterijen en telearafie voor de provincie Utrecht, te Utrecht,. J. H. H. Guntkermohr, Post- en telegraafdirecteur. H. G. van der Weerd, Commies posterijen le kl. J. H. Wennekes, Commies telegrajie 2e kl. C. Boswinkel, Commies-titulair der posterijen en teleara fie Mej, W. A. Everaars, id.

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 47