51 zijn door het Gemeentebestuur aangowezenhet llaadhuis (VYcst- singel), het Bureau van politie (Utrechtschestraat), de Gemeente- gasfahriek (Smallepad) en de woning van den Opperbrandmeester. Voor publieke spreekcel te Amersfoort is aangewezen een nan het einde van de Utreehtschestraat nabij het Politiebureau gelegen gebouw, mede voor Centraalbureau bestemd. Voor elk gesprek in plaatselijk verkeer, met een g-eabonneerde bedragen de kosten 10 cents en voor een intercommunaal gespiek 30 cents. Gesprekken tusschen geabonneerden, in plaatselijk verkeer, v or der! kosteloos gevoerd. Ben abonnemeni voor aansluiting van het Centraalbureau kost f 40 's jaars. Voor een dringend gesprek wordt 1.beiekend; ditheettaen voorrang boven de „gewone" gesprekken. Voor intereommunaal Telefoonverkeer zijn opgenomen de ge- meenten: Alkmaar, Amersfoort, Alrnelo, Alien, Amsterdam, Apel- doorn, Arnhem, Baarn, Bloemendaal bij Haarlem, Breda, Bussum, Delft,' Deventer, Dordrecht, Eindhoven, Enschede, Gouda, 's-Gra- venhage, Groningen, Haarlem, Helmond, Hengelo met Boine, 's-Hertogenbosch, Hilversum, Hoogezand, Hoorn, IJmuiden, Leeuwarden, Leiden, Maassluis, Maastricht, Middelburg, ^vijinegen, Osch, Roerinond, Rotterdam, Scheveningen, Schiedam, Tiel, Tilburg, Utrecht met de Bilt, Yeendam, Yenlo, Velp, Vlaardmgen, Vlis- singen, Wageningen met ll.enkum, Zaandam met Koog Zaandijk, Zandvoort, Zeist, Zutfen, Zwijndrecht en Zwolle. Geabonneerd zijn te Amersfoort No. 86 Amersf. Bank, Koriegracht. 19 Amersf. Courant [Van Cleeff], Kortegracht. 7 Amioitia, Societeit in Plantsoen. 106 Amioitia Secretaris Johan van Oldenbarneveldlaan 28. 87 Jhr. J. W. A. Barchman Wnyliers, Begentesselaan. 143 A. Bast Zoon, Groote Spui. 127 Mr. II. J. M. van den Bergh, Wilhelminastraat. 60 G. Berns, van Persijnstraat. 52 Bestelgoederenloods H. 1J. S. M. 3 Bierbrouwerij, Soesterdwarsstraat. 8 Blom en Zn.. Utrechtseheweg. 112 P. E. II. V. L. baron van Boeoop, Puntenburg, Puntenbur- gerlaan. 80 C. Ph. Boerwinkel, Zuid-singel. 39 M. J. Boissevain, Nimmerdor, Arnhemscheweg.

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 55