61 Baarn. Ondememer W. Bosveld, Utreohtsohestraat 27, bij B. J. Jens, Maandag nam. 6 en Vrijdag nam. 3. Ondememer L. Sytsma, Appelmarkt 8, bij D. Dijs, Maandag Woensdag en Vrijdag nam. 3. Barneveld. Ondememer E J. Klomp, Kampstraat 47, bij D. A. Schuld, Dinsdag en Vrijdag nam. 4'/j. Ondememer B. van Eem, Kampstraat 53, bij C. P. Goes, „Roskam", Dinsdag en Vrijdag nam. 4. Ondememer W. van Bruggen, Utreohtsohestraat 27, bij B. J. Jens, Vrijdag voorm11. Ondememer F. Bos, Utreohtsohestraat 27, bij B. J. Jens, Dinsdag en Zaterdag nam. 3'/o. Bunschoten. Ondememer H. van den Bos Ez., Bloemendal 27, bij N. Eijbergen, Dinsdag en Vrijdag nam. 3. Ondememer P. Dijkhuizen, Bloemendal 24, bij T. van den Hoven, Vrijdag nam. 12'/2. Bunschoten en Spakenburg. Ondememer W. van den Hoogen, buiten Kamppoort 2, (melkfabriek), Appelmarkt 7, bij A. van den Hoek, ellcen dag voorm. 111 Driebergen en Doom. Ondememer E. Esmeyer, Utreohtsohestraat 27, bij B. J. Jens, Vrijdag voorm. Eemnes. Ondememer G. van Leer, Utreohtsohestraat 27, bij B. J. Jens, Vrijdag nam 3. Harderwijk, Putten en Nijkerk. Ondememer C. Schreuder, Appel markt 7, bij A. van den Hoek, Dinsdag en Vrijdag nam. 1 '/2. Hilversum. Ondememer E. van den Hoek, Koestraat 11, ellcen dag voorm. 8. Ondememer L. Sytsma, Appelmarkt 8, bij D. Dijs. Dinsdag, Donderdag en Zaterdag. Hoevelaken. Ondememer G. Heikamp, Kampstraat 53, bij C. P. Goes, „Roskam", Vrijdag nam. 1. Leusden. Ondememer G. P. Gcrth Wz., Utreohtsohestraat 27, bij B. J. Jens, Vrijdag nam. 2. Ondememer H. Kaats, Appelmarkt 7, bij A. van den Hoek, Maandag, Woensdag, Vrijdag en Zaterdag middag 12. Nijkerk. Ondememer C. van den Brink, Kampstraat 53, bij C. P. Goes, „Boskam", Dinsdag, Donderdag en Zaterdag nam. 6. Onderneemster wed. YV. A. Boonen, Kampstraat 86, bij wed. A. Mastwijk, Dinsdag en Vrijdag nam. 512 en Donderdag (ook naar Zeist van hier) nam. 7. Ondememer H. Hammelburg, Kampstraat 53, bij C. P. Goes, „B,oskam'' en Muurhuizen 4, bij J. Huigen, dagelijlcs (behalve Zaterdag') nain. 3.

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 65