62 Nijkerk. Bode A. van den Eshof, op den Hot' 16, bij K Heere, Woensdag en Zaterdag voorm. 11. Putten. Ondernemer C Sehreuder, op den Hof 16, bij R. Heere, Dinsdag en Vrijdag nam. 1. Ondernemer G.' van Beek, -op den Hof 16, bij R Heere, Dinsdag en Vrijdag nam. 1. Ondernemer L van Grevenhof, op den Hof 16, bij R Heere, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Renswoude en Sc'herpenzeel. Ondernemer A. Esser, Varkensmarkt 9, bij N. els Heyn, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Scherpenzeel. Ondernemer W. van der Weerd, Utreehtschestraat 27, bij B. J. Jens, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 2. Ondernemer W. van Santen, Utreehtschestraat 27, bij B. J. Jens, Dinsdag en Vrijdag nam 2'v Soest. Ondernemer PI. van Herwaarden, Utreehtschestraat 27, bij B. J. Jens, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Soest en Soestdijk. Ondernemer A. Westerveld, Utreehtschestraat 27, bij B. J. Jens, MaandagWoensdag, Vrijdag en Zaterdag nam. 2. Soest, Baarn, Hilversum, Laren en 's-Graveiand. Ondernemer J. Eakkeldij, Appelmarkl 7, bij A. van den Hoek, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Utrecht. Ondernemer J Hnigen, Muurhuizen 4, Dinsdag, Donder- dag en Zaterdag voorm. 5. Ondernemer J. van Doorn, St. Jansstraat 20, Dinsdag, Bonder- dag en Zaterdag voorm. 5 Woudenbern. Ondernemer Job. van Dijk, Varkensmarkt 3, bij W. do Voogd, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Ondernemer PI. Helmcrs, Langestraat 9, bij G. J. van der Zoo do Jong, Maandag, Woensdag en Vrijdag. Ondernemer H A. Helms, Koestraat 11, bij E. van den Hoek, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam: 3. Zeist. Bode B. van Kempen, op den Hof 16, bij R Heere, Maandag, Woensdag en I rijdag nam. 5 Ondernemer van Essen, Utreehtschestraat 27, bij B. J. Jens, Dinsdag en Vrijdag nam. 3. STOOMBOOTDIENST. Amersfoort SoestBaarnAmsterdam. A. P. Houtzaager IP van Veen, Ondernemers. Van Amersfoort: Woensdagmiddag 12 en Zaterdagarond 8. AmsterdamMaandag- en Donderdagavond S. Markten te Amersfoort. Weekmarkt: iederen Vrijdag.

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 66