63 Paardenmarkt: 26 Maart, 19 April, 20 Aug. en 17 Oct. Rundermarkt: iederen Dinsdag. Schapen- en Varkensmarktiederen Vrijdag. De Kermis vangt aan op den 22 en eindigt 27 Oct. Weekmarkten. Maandag. Amsterdam, Rotterdam, Hoorn, Haarlem b., 's-Hage, Ede, Franekcr, Kampen, Sneek, Xijmegen weekm., Yijkerk op de Yeluwe weekm., ook voor rundvee. Dinsdag. Amersfoort b., Deventer b., Culemborg, Zeist, Groningen, Goes, Purmerend, Breda, Zalt-Bommel, Zutfen, Eindhoven, Waal- wijk, Medemblik graanm. Woensdag. Amsterdam b., Woerden ook voor alle soorten vee, Sehoonhoven b., Wijk bij Duurstede, Wageningen, Medemblik weekm., wanneer ook de stoombbot vandaar op Londen vertrekt, Monnikendam, Enkhuizen ka., Haarlemmermeer b., beginnende den eersten Woensdag in April, Aalsmeer graanm., derden Woensdag van Juli tot en met October. Donderdap. Rhenen, Barneveld, Delft, Assen, Gouda b., Gelder- malsen b. v. s., Naarden boterm., Hoorn ka., Dordrecht korenm., Zutfen, Haarlem. Vrijdag. Amersfoort weekm., ook voor schapen en varkens, Amster dam, Rotterdam, Deventer weekm., Groningen, Leeuwarden, Dordrecht, Zwolle, 's-Hage, Schiedam, Breda, Eindhoven, Waal- wiik, Purmerend ka., behalve de weken waarin jaarmarkt wordt gehouden. Zaterdag. Utrecht b., Delft k., Leiden, Rotterdam, Zutfen, Dordrecht, 's-Hcrtogeubosch, Bergen op Zoom, Hoorn en Helmond Bevolking te Amersfoort (op 1 Januari 1905). Nederduitsch-Ilervormden12013 Roomsch-Katholieken8254 Nederlandsche Israelieten820 Portugeesche 1 Evangelische Lutherschen154 Herstelde R. K. van de oud-bisschoppelijke Klerezie213 Christelijk Gereformeerden/8 Gereformeerde ICerk1072 Vrije Gereformeerden40 Remonstranten114 Doopsgezindenlib Overtebrengen 22384

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 67