80 „Het Groene Kruls." Magazijn Muurhuizen No. 53. (als rechtsp. erkend bij kon. besl. van 17 April 1905, No. 25). W. G. Klomp, J. W. Middelburg, B. Sehooleman, Mr. A. van Traa. Ds. J. L. F. de Mevcre Joh.Cz., Voorz. D. Gerritsen, Vice-voorz. H. Tromp van Hoist, Seer. WH. E. Yrijdag, Penn. Dr. F. A. F. Groneraan, Comm. van materieel. A. H. Worffel, bode. Wijkzusters: Dames Diemont en Bakker, Hendrik van Yiandenstraat. Wijlcverpleging, magazijn van verplegingsartilcelencursus, verspreiding van populaire geschriften. Minimum-contributie 50 cts. Veeartsenijkundig Staatstoezicht. Dislricts-veearts voor de provincien Utrecht en Gelderland, (Betuwe en Velmve), te Utrecht. A. Overbosch, te Amersfoort, Rijks- en Gem.-veeartsplaatsverv. Distriets-veedrts. IVH. vanHaselen, te Amersfoort, Rij/cs- en plaatsverv. Districts-veearts. Nieuwe Amersf. Bad- en Zweminrichting. P. van Achterbergh, Ondernemer. L. Pezie, Badmeester-instructeur. H00GER ONDERWIJS. Iuspecteur der Gymnasia. Dr. C. J. Eggink, R. N. L., R. L. E. F., te 's-Gravenhage. GYMNASIUM. (Subsidie van het Rijk p. m. /*9885.) Bijdrage voor het genot van onderwijs /100 'sjaars. College van Curatoren. Dr. H. W. Schreuder, Ds. W. J. Meiners. Prof. Dr. J. J. van Thiel, Pres. Ds. J. G. Kaln, Seer. Mr. J. Hevligers, Dr. J. H. Moll, Hectorleeraar in de latijnsche- eu Grielcsche taal en letterkunde en oude gesehiedenis. Dr. H. J. Reynders, Connector, leeraar in de Latijnsche taal en letterkunde en oude gesehiedenis.

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 84