Plaatselijke commissie van toezicht. 81 Dr. A. Sniit, leeraar in de Grieksche- en Latijnsche taal en letterkunde. Dr. Ph. Ii. Peyrot, leeraar in de Grieksclie taal en letterkunde. G. P. G. de Bruyn, leeraar in wishmde. Dr. H. F. Nierstrasz, tijdelijk leeraar in natuurlijke historie. Z. Jde Lange, tijdelijk leeraar in natuurhmde. A. M Kollewijn Nz., leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde. A. J. Hovens Greve, tijdelijk leeraar in geschiedenis. Dr. W. van Schothorst, leeraar in de Nederlandsche taal. I. M. J. Iioog, leeraar in de Fransche taal. W. N. Coenen, leeraar in de Hoogduitsche taal. B. D. Best, leeraar in de Fngelsclie taal. Dr. P. K. Lulofs, leeraar in natuur- en scheikunde. H. Italie (Dtrecht), leeraar in de Hebreetiwsche taal. A. .1. Bilders, concierge. F. W. Ebert, amanuensis. Opleiding voor het Staatsexamen tot toelating aan de Universiteit. W. H. Chr. van Esveld, lilt, class, docts., Utrechtscheweg 15. MIDDELBAAR ONDERWIJS. Inspecleur voor de provincien Noord-brabant, Zeeland, Limburg, Gelderland, Utrecht en Overijsel. K. ten Bruggencate, te 's-Gravenhage. •T. C. llolandus Hagedoorn, Pres. j Dr. A. H. C. van Oriel, 11. O. N. H. P. van den HamvanHeyst, M. L. Celosse, Secr.-penn. J. H. Krndop. Gemeentelijke hoogere burgerschool met vijf jarigen cursus. (Rijkssubsidie f 12.000, schoolgeld /60; enkele lessen van f 6 tot f 15 'sjaars). G. .1. Buys, Directeur, leeraar in wishmde en kosmographie. F. Wesseling, leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde. Dr. P. K. Lulofs, leeraar in schei- en delfstofhinde. Dr. Th. Weevers, leeraar in natuurlijke historie. J. M. Thiel, leeraar in wiskunde en boekhouden A. G. van Os, leeraar in wiskunde en rechtlijnig teekenen. A. M. Kerkkamp, leeraar in, wiskunde. Z. J. de Lange, tijdelijk leeraar in natuurhmde. E. J. lieumer, tijdelijk leeraar in staatswetenschappen. Dr. W. van Schothorst, leeraar in de Nederlandsche taal en letterkunde. W. N. Coenen, leeraar in de Hoogduitsche taal en letterkunde. B. D. Best, leeraar in de Fngelsche taal en letterkunde.

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 85