82 H. C. van Eyk van Voorthuysen, leer ares in de Hoogduitsche taal en letterkimde. J. 0. A. Havinga, leeraar in de Framche taal en letterlcunde. leeraar in de Engelsche taal. leeraar in de Nederlandsche taal en letterlcunde en de geschiedenis. S. de Vries, leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde. A. P. fl. J. van Weezel Errens, leeraar in handteelcenen. E. Rauh, leeraar in gymnastiek. J. C. van der Sehroeff, leerares in gymnasUelc. F. W. Ebert, concierge-amanuensis. BURGER-AVONDSCHOOL. (Schoolgeld voor betalende leerlingen f 2 'sjaars) B. van der Worp Jr., Directeurleeraar in lijn- en vakteelcenen. C. van Ouwerkerk, leeraar in lijn- en valcleekenen. H. Moojen Jr., leeraar in hand- en vakteekeneu. A. P. H. J. van Weezel Errens, leeraar in handteelcenen. C. J. F. Prins, leeraar in wiskunde. A. A. Yerburg, id. A. Yeen, leeraar in de Nederlandsche taal. E. H. Buytenhuys, id. F. Faber, leeraar in natuur- en werlctuiglcunde A. de Jonge, leeraar in lijn- en vakteekeneu. H. Binsbergen, bode-concierge. Vereeniging van leeraren aan inrichtingen van Middelbaar onderwijs. Dr. W. van Sehothorst, lid van het bestuur van bet centraal- departement. J. M. Tbiel, Secrelaris der eommissie van advies in zake pensioenen van leeraren. LAGER ONDERWIJS. (Rijks-subsidie p. m. f 15625.) Inspecteur voor de provincien Noord- en Zuid-IIolland, Zeeland en Utrecht. J. C. Fabius, te 's-Gravenhage. Districts-schoolopziener W. Middelveld Vierssen, te Utrecht. A rrondissements-schoolopziener. L B. Fikkert, te Baarn.

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 86