S3 Th. J. H. Bianchi, G. Dekker, D. C. Schuur. Plaatselijke commissie van toezicht. Dr. H. J. Reynders, Voorz. C. M. M. Vermolen, J. W. Jorissen, Vice-voorz. Mevr. de Wed. J. D. Rolandus E. G. Drenth, Seer. HagedoornSchutte, D. Gerritsen, Perm. Mevr. B. A. Willemstijn J. Bolk, Graswinckel. N. Yels Hey 11, Commissie tot wering van schoolverzuim. N. van Veen, Voorz. E. E. Sjaiekermann, J. van der Horst, Seer. J. van Eeden, J. A. Stoopendaal, M. van Lingen, RIJKS-NORMAALINRICHTING. H. W. de Heus, Directeurleeraar in de Nederlandsche taal, lezen en schoonschrijven. C. J. E. Pi-ins, leeraar id. A. M. Kollewijn Nzleeraar in geschiedenis J. van der Horst, leeraar in aarwrijkskunde en algebra. N. van Veen, leeraar in relcen- en meetkunde O. Bussemaker (Soest), leeraar in natuwrlijlce historie en physica. P. Keete (Leusden), leeraar in paedagogie en geschiedenis. J. C. A. Havjnga, leeraar in de Fransche taal. A. Veen, leeraar in zang. B. Cruyff, leeraar in handteekenen. E. Rauh, leeraar in gymnastiek. S. C. .T. Verwey, leer ares in nuttige handwerken. Afd. van het Ned. Onderwijzersgenootschap. J. van der Horst, Pres. It. van 't Wei, Perm. G. Nijsen (Stoutenburg), Vice- j A. Veen, Seer, pres. Commissie voor de arrondissements-leesbibliotheek. L. B. Eikkert, Voorz. M. van Lingen, P. van den Hooff Az., Biblioth. P. deGroot. J. van der Horst, Openbare school, ie soort, voor meisjes. (Schoolgeldvoor gewoon lager onderwijs /25, met de Eransehe taal /40, met de Eransehe- en Iioogdaitsche taal /'55, met de Eransehe-, Hoogduitsche- en Engelsohe taal f 70). M. van Lessen, Tloo/d.

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 87