Raomsch-Katholieke Normaalschool. A- Verburg, onderwijzer in relcenen. Nijland, onderwijzer in kennis der natuur. )V p' H' J'nv.an VPeezel Errens, onderwijzer in teekenen. van AV'k van V oortbuysen, onderwijzeres in Dnitsch. Commissie ran toezicht. Past. M. Berk, Pres. W. Kuiper, Past. G. J. Vaster!, I ice-pres. P J. B. Jacobs, 1>. X Hamers, R. H. G. G Seer. H Kroes C. Th. van Beek, J Mpaedlgojc^' Directeur' leeraar in do Nederlandsche taal en II. Baalman, leeraar in geschiedenis. IT' Wentmk leeraar in de Franscle taal, zang en teekenen. 'r n'r H^Hberg, leeraar in de aardrijlcskunde. X. Vv atervis, leeraar in natuur- en wiskunde. P. W. L. Zeeman, leeraar in natuurlijke historie, schoonschrijven en iezen. J P. J. Kisner, leeraar in relcenen. Ambachtsschool voor Amersfoort en Omstreken. (als rechtspers. erkend bij kon. besluit 9 Maart 1900, no. 16). Mr. P. D. Graaf Schimmelpenninck (Utrecht), Fere-voorz. W 'V wyn' VTZ; I H" E' Hoekstra, H. J. Wotter, Onder-voorz. W. H. Kam, H Gerritsen Jr., Seer. J W. van der Koogh, Ed. van Vollenhoven, Penn. P. Wesseling, A E. R. Arnold, C. Prins Gz VV. van den Honker, G. Blok. A. H. Hemininga, P. van der Worp Jr., Direeteur. !ja'n Ouwerkcrk, onderwijzer in timmeren en vakteekenen. r. L. Jtlom, id. J. Fledderus, id. A. de Jonge onderwijzer in machine-bankwerken en vakteekenen H. .1 Xluurdeman, onderwijzer in smeden en. vakteekenen P. JNierop, id. H. Moojen Jr., onderwijzer in hand- en vakteekenen. I.', de Jjange, onderwijzer in schilderen. II. Dijkstra, onderwijzer in meubelmaken en vakteekenen. XX. JXinsbergcn, bode-concierge.

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 90