r-nil ini ii r iiiir I m miminimi 89 S. C. J. Verwey, leerares in nuttige- en frame handwerken., machine- naaien en slojd. M. L. Boekelman, leerares in nuttige- enfraaie handwerken, knippen en eostuumnaaien. J. van Goor, leerares in nuttige handwerken. D. J. van Goor, leerares in strijken en behandeting der icasch. C. X. E. Leinweber, leerares in de vakken van gewoon en m. u. I. o. H. van Nijmegen Sohonegevel, Honfd der Frobelsehool, leerares in het Frobelen. A. P. H. J. van Weezel Errens, leeraar in liet handteekenen. W. C. Oosterman, leeraar in de vakken van het gewoon I. o., in het Ujzonder Ned., rek. en kennis der natuur. H. A van den Akker, hulponderwijzeres. olontaires. I. de Bree, I C. van Heerde, M. Boode, 1 Neven, M. Kerling, C. van de Stadt. Anna Paulowna-bewaarsehool. (Zuid-singel 8). (als rechtsp, erkend bij kon. besl. van 1 Maart 1888, No. 5 Beschermwrouw J. M. Fenema, wed. van O. Scheltus van Leusden. Bestuur. A. M. Tromp van Hoist, R. N. L., Johs. Knoppers, Penn. Pres. ,T. van der Horst Bruyn, .1. H. Krudop, Seer. 11. Adama van Seheltema. M. de Graaf, Direct/rice. A. de Graaf, M. Dietiker, J. van den Berg. Damesbond voor kleeding van behoeftige leerlingen dier school en ter belooning en opwekking van getrouw schoolbezoek. J. Krudop, Pres. H. van Voorst Vader, A. .T. van Driel, Seer. C. M. A. van Aalst, C. J. M. Uylenberg, A. Walewijn. E. Middelburg, „Kindervoeding." Vereeniging tot het verstrekken van warm voedsel en kleeding aan schoolgaande kinderen. J. C. J. Pels Rijeken, Voorz. H. van Esveld Rz., •T. van der Plank, Seer. P. M. Heycop ten Ham, Penn. A. F. Singels.

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 93