91 Muziekschool der afdeeling. (in haar gebouw Krommestraat, No. 56). Schoolgeld /60 voor 2 lesuren 's weeks in de pianoklasse en 1 lesuur in de zangklasse; /10 voor de zangklasse alleen; f 50 voor de viool en voor de celloklasse; f 50 voor de theorieklassef 60 en f 50 voor de solozangklassef 20 en /10 voor de ensembleklasse; 25 voor de muziekgeschiedenis, enz. Commissie van toezicht. Mr. J. Heyligers, I. M. J. Hoog. Leeraressen en leeraars. M. W. Petri, Directeur en leeraar (zang en muziekgeschiedenis). J. L. Wolter, Leerares (klavier). H. J. P. Mezger, Leerares (klavier).- A. Pies (Utrecht), Leerares (solozang). W. Petri (Utrecht), Leeraar (theorie, klavier en cello). G. K. G. van Aaken, M. O. N. G., Leeraar (viool- en ensembleklasse). Zangvereeniging der atdeeling. (Lidmaatschap /2.50, voor leden der afdeeling kosteloos). M. W. Petri, Directeur. Jhr. J. A. Sandberg en W. H. Chr. van Esveld, Commmarissen. llepetitien Maandagavond 8 uur in de Muziekschool. Volks-Zangschool. (Kosteloos). onder bestaur der afdeeling. Wekelijks 8 halve lesuren, onder toezicht van M. IV. Petri, in de school in de Beekstraat door den onderwijzer H. C. den Hartog, en in de school in de Koningstraat door den onderwijzer A. A. Verburg. Bode der afdeeling P. Leenards, Lieve Yrouwestraat 31. Amersfoortsch Symphonie orkest „Jubal." (als rechtsp. erkend bij kon. besl. van 19 Oct. 1903, No. 34). Beschermheer Jhr. J. W. A. Barchman Wuytiers. G. K. G. van Aaken, M. O. N. G., Lere-lid. A. M. Kollewijn Nz., Voorz. j J. A. Schoterman, Comm. L. E. D. Langeveld, Seer. G. J. Slothouwer, H. S. Valkenburg, I'enn. G. Bikkers, Directeur.

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 95